25 Haziran 2021 reyting sonuçları: Aşk Mantık İntikan, Survivor Final

25 Haziran 2021 reyting sonuçları: Aşk Mantık İntikan, Survivor Final
Yayınlama: 26.06.2021

25 Haziran cuma günü; Aşk Mantık İntikam, Bozkır Arslanı Celaleddin, Survivor ve bir çok yapım ekranda izleyicileri ile buluştu. İşte 25 Haziran 2021 reyting sonuçları;

25 Haziran 2021 reyting sonuçları

25 Haziran Reyting Sonuçları;
25 Haziran 2021 Cuma günü reyting sonuçları. Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralama belli oluyor.

25 Haziran 2021 reyting sonuçları

Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm neler oldu?

Ozan’ı tekrar etkileme planıyla şirkette çalışmaya başlayan Esra, daha ilk iş gününde planlarının sandığı kadar kolay gerçekleşmeyeceğini anlar. Ozan Esra’yı pes etmesi için zorlarken Esra da vazgeçmemek için direnir. Çağla ise Ozan’ın Esra’ya davranışlarını tuhaf bulup sorgulamaktadır. Ortağı olduğu şirkette babası yüzünden stajyer olarak çalışmaya başlayan Çınar, kendini ilk fırsatta kovdurmayı düşünürken Esra’nın da orada çalışmaya başladığını görüp çok sevinir.

Diğer yandan mahalleye geri dönen Zümrüt ile Menekşe arasındaki ezeli düşmanlık kaldığı yerden devam eder.Ekrem’in düşman ailenin kızı Elif’e aşık olması işleri iyice karıştırır. Zümrüt ise Ozan’ı mahalleden bir kızla evlendirirse, Esra tehlikesinden tamamen kurtulacağını düşünür. Bütün bu olanlara çok sinirlenen Esra, abisi Ekrem’i de dahil ettiği bir planla Ozan’a bir ders vermeye karar verir.Ancak bu maceranın sonu büyük bir sürprizle sonuçlanacaktır…
Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız.

25 Haziran 2021 reyting sonuçları

Bozkır Aslanı Celaleddin 6. Bölüm neler oldu?

Şehzade Celaleddin, düğün gecesine Kutlu Bike’nin Cengiz Han’ın casusu olduğunu itiraf etmesi ile büyük bir şok yaşar. Kaderini Celaleddin’in ellerine teslim eden Kutlu Bike, büyük pişmanlık yaşarken, Celaleddin ise Cengiz Han’ın oyununu bozmak üzere harekete geçer. Celaleddin ve Kutlu Bike’nin düğününe düzenlediği hain saldırı boşa çıkan ve ifşa olan Behram yakalanarak sorguya alınır. Celaleddin’in kendisinden izinsiz saraydan ayrılarak Cengiz Han’a karşı hamle yapması Sultan Aleaddin’i sinirlendirir. Cengiz Han’ın planıyla adım adım başkenti sararken; Haşhaşiler açığa çıkmanın verdiği çaresizlikle yeni bir oyun kurar.
Bozkır Aslanı Celaleddin 7. Bölüm fragmanının izlemek için tıklayınız.

25 Haziran 2021 reyting sonuçları

Survivor 2021 Şampiyonu kim oldu?

33 Yarışmacının kıyasıya yarıştığı, yaklaşık 4 ay şampiyonluk için yarışmacılardan final için sadece iki isim kaldı İsmail Balaban ve Poyraz ikilisi ve dün akşam şampiyon belli oldu(25 Haziran Cuma) Şampiyon İsmail Balaban oldu Survivor 2021 Sms oy oranlarını öğrenmek için tıklayınız.

İşte 25 Haziran 2021 Reyting Sonuçları

25 Haziran 2021 Cuma