“Alaska’da Yeni Hayat” Yeni Sezonuyla National Geographic Ekranlarında

Şehir yaşantısının tüm konforunu terk ederek, kendilerine yeni bir yaşam kurmak için Alaska’yı tercih eden insanların hikayelerini konu alan “Alaska’da Yeni Hayat” yeni sezonuyla 3 Şubat’tan itibaren her perşembe akşamı saat 21.

“Alaska’da Yeni Hayat” Yeni Sezonuyla National Geographic Ekranlarında
Yayınlama: 01.02.2022

Şehir yaşantısının tüm konforunu terk ederek, kendilerine yeni bir yaşam kurmak için Alaska’yı tercih eden insanların hikayelerini konu alan “Alaska’da Yeni Hayat” yeni sezonuyla 3 Şubat’tan itibaren her perşembe akşamı saat 21.00’de National Geographic ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

 

 

Konforlu ve rahat yaşamlarını geride bırakarak yeni maceralara yelken açmak için Alaska’yı tercih eden bir grup, yeni yaşamlarına merhaba diyor. Ancak buradaki şartlar, şehir hayatının koşullarından oldukça farklı ilerliyor. Alışkanlıklarını arkada bırakarak Alaska’da hayatta kalma mücadelesi veren yeni neslin birbirinden ilgi çekici hikayelerini ekranlara getiren “Alaska’da Yeni Hayat” yeni sezonuyla 3 Şubat’tan itibaren her perşembe akşamı saat 21.00’de National Geographic ekranlarında.

 

 

Bilimin, keşfin ve hikâye anlatımının gücüne inanarak 130 yılı aşkın bir süredir dünyanın en güvenilir markalarından biri olmayı sürdüren National Geographic’in birbirinden iddialı yapımlarını Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izleyebilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı