Anneleri Sevindirecek Sigortalı Halı

Royal Halı’nın Dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan SigortHalı hizmeti ile  sektöre yön vermeye devam ediyor    Bahar mevsimiyle gelen, mekanları yenilenme ve güzelleştirme eğilimi Anneler Günü’nde de devam ediyor.

Anneleri Sevindirecek Sigortalı Halı
Yayınlama: 04.05.2022

Royal Halı’nın Dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan SigortHalı hizmeti ile  sektöre yön vermeye devam ediyor 

 

Bahar mevsimiyle gelen, mekanları yenilenme ve güzelleştirme eğilimi Anneler Günü’nde de devam ediyor. Royal Halı’nın Dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan SigortHalı hizmeti, hediye seçenekleri içinde kararsız kalanların imdadına yetişerek annelerin yüzünü güldürüyor.

 

SigortHalı 1 yıl koruma sağlıyor

SigortHalı, garanti kapsamı dahilindeki tüm kullanıcı hatalarına, yangına, su baskınlarına, kesilmelere, çıkmayan lekelere hatta çalınmaya karşı 1 yıl koruma sağlıyor. Kapsam dışındaki istisnalar bir yana, bu tür durumlarda kazaya maruz kalan halılar; aynı desen ve ebatta, birebir aynı halı ile değiştiriliyor. 

 

Annelerin beğendiği koleksiyonlar

Royal Halı ailesindeki Atlas Halı, Pierre Cardin Halı ve Studio Halı markaları ile 12 yeni koleksiyonu ile vitrinlerde yer alıyor. Anneler Günü için, Royal Halı’nın zengin koleksiyonları arasında her annenin zevkine uygun ürün mutlaka bulunuyor.

 

Dinamizm ve uyumun simgeleri

Doğallığın, tazeliğin ve uyumun tam bir bileşimini simgeleyen Sigorthalı Royal Halı koleksiyonundaki Retro, illüzyon etkili deseniyle tercih ediliyor. Mystic doğanın uyanışını, Nova ise gençlik duygularını canlı tutuyor. Atlas Halı’nın Aster modeli huzur, özgürlük, barış gibi duygularını canlandırırken, Vage şehirde yaşayanları daha dinamik hissettiriyor. Pierre Cardin koleksiyonundaki Voila, La Vita ve Massive ise anneleri farklı diyarlara götürüyor.

Sigorthalı uygulamasıyla evler güzelleşirken anneler rahatlığın keyfini çıkarıyor

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı