Arka Sokaklar 601. Bölüm Full HD izle! Tek parça YouTube!

Arka Sokaklar 601. Bölüm Full HD izle! Tek parça YouTube!
Yayınlama: 29.10.2021

Arka Sokaklar 601. Bölüm Full HD izle

Arka Sokaklar 29 Ekim 2021 Cuma günü Kanal D ekranlarında izleyicileri
ile buluştu!

Arka Sokaklar 601. Bölüm Full HD izle

Arka Sokaklar | MevcutBilgi | Buse Kobaç

Arka Sokaklar 601. bölümde bizi neler bekliyor?

Burak’ın ifadesi ile uyuşturucu şebekesi takibe alınır. Dağıtımı yapan Bartu’nun villasına baskın yapılır ve Bartu tutuklanır. Uyuşturucu işinden haberi olmayan ev çalışanı bahçıvan Selim, Hakan tarafından kovalanırken terastan düşüp ağır yaralanır.  Bahçıvanın ölümü, Hakan üzerinde büyük travma yaratır, vicdanın etkisiyle Hakan kendisini bir aile dramının içinde bulur. Bartu’nun patronları Vildan ve Kerim Aslan, Burak’ın peşine düşer.

Arka Sokaklar 601. Bölüm Full HD izle | MevcutBilgi

Burak, Vildan’ın adamları tarafından kaçırılır. Kerim Aslan aynı zamanda Aslı ve Burak’ın babası polis memuru Özkan’ı şehit eden kişidir. Hakan, bahçıvan Selim’e olanlar nedeni ile kendini suçlar. Bu yüzden Selim’in eşi Leyla ve kızı Suna’ya yardımcı olmak ister. Maddi olarak zor durumda olan Leyla, Hakan’ın yardımını kabul etmez. Leyla’ya ilgisi olan Nazif durumu fırsat bilerek ortaya çıkar, Leyla’ya iş teklif eder.

Arka Sokaklar 601. Bölüm Full HD izle | MevcutBilgi | Buse Kobaç

18 yaşında Esma adında bir kız, apartmanın çatı katından düşerek ölür. İhbarı alan ekibimiz olay yerine varır. Araştırma sonucu Esma’nın nişanlısı Hasan’dan yeni ayrıldığı öğrenilir. Sorguya alınmak istenen Hasan kaçar. Zengin çocuğu Bora, uyuşturucu etkisiyle tehlikeli şekilde araba kullanmaktadır.

Arka Sokaklar 601. Bölüm Full HD izle | Buse Kobaç

Cemal ve Ezgi aracın peşine düşer. Bora yanında bulunan kız arkadaşı Sude’yi araçtan indirip şiddet uygularken Cemal ve Ezgi tarafından yakalanır. Cemal, gelen telsiz çağrısı ile başına geleceklerden habersiz, metruk bir binaya tek başına gider. Cemal metruk binada nelerle karşılaşacaktır?

Arka Sokaklar 601. Bölüm Full HD izle | MevcutBilgi | Buse Kobaç

Arka Sokaklar 601. Bölüm Full HD Kesintisiz Tek Parça izlemek için Tıklayınız.

Arka Sokaklar 601. Bölüm Reyting Sonuçları İçin Tıklayınız.

Kaynak: KANAL D