Bakmayın “Gelemem Ben” Dediğine, Alper Erözer Bomba Gibi Geliyor!

Dünya’yı hedefleyen vizyonu, hiç bitmeyen enerjisi, özgün üslubu ve genç yaşında elde ettiği olağanüstü başarılarla adından sıkça söz ettiren Alper Erözer, yeni bir serüven peşinde: “Gelemem Ben!” Kariyeri boyunca farklı soundlar denemeyi ilke edinmiş ve bu sayede geniş bir hayran kitlesine ulaşmış olan başarılı müzisyen: “Müziğin kendisi için adeta yakıcı bir tutku olduğunu” belirterek konserlerinde yaşanan izdihamın ipucunu vermekten çekinmiyor.

Bakmayın “Gelemem Ben” Dediğine, Alper Erözer Bomba Gibi Geliyor!
Yayınlama: 07.03.2023

Dünya’yı hedefleyen vizyonu, hiç bitmeyen enerjisi, özgün üslubu ve genç yaşında elde ettiği olağanüstü başarılarla adından sıkça söz ettiren Alper Erözer, yeni bir serüven peşinde: “Gelemem Ben!”

Kariyeri boyunca farklı soundlar denemeyi ilke edinmiş ve bu sayede geniş bir hayran kitlesine ulaşmış olan başarılı müzisyen: “Müziğin kendisi için adeta yakıcı bir tutku olduğunu” belirterek konserlerinde yaşanan izdihamın ipucunu vermekten çekinmiyor.

Alper Erözer; söz ve müziği kendisine ve Alphan Kurtoğlu’na ait olan, Latin ezgileriyle süslediği canlı ve enerjik şarkısı “Gelemem Ben” ile Türk Pop Müziği’nde bambaşka bir kapı aralıyor. Aranjörlüğünü Alphan Kurtoğlu’nun üstlendiği şarkının klibinde her şey en ince ayrıntılarına dek düşünülmüş.

Alper Erözer senaryosundan organizasyonuna, kurgusundan editine kadar tüm süreçleriyle ilgilendiği klipte müzik dışındaki yeteneklerini sergilemeyi de ihmal etmiyor. Klip yönetmenliğini de Fatih Tandoğan’nın üstlenmiş.

“Gelemem Ben” şarkısının müzik direktörlüğünü ve süpervisörlüğünü Don Weezy üstlenmiş. Swat Records ve Erözer Prodüksiyon işbilirliğiyle yayınlanacak.
Instagram ve Youtube sayfalarında rekorlar kıran takipçi ve görüntülenme sayılarına bakılırsa ışıltısının hiç sönmeyeceği kesin… Öte yandan Alper Erözer, yıldızını uluslararası arenada yaptığı işlerle parlatarak ülkesini temsil etmenin paha biçilemez mutluluğu ve gururunu da tadıyor.

Bu arada şu çok net ki: 2023 Alper Erözer’in yılı olacak, çünkü birbirinden harika 10’a yakın şarkısıyla hayranlarını kendine hayran bırakmaya devam edecek.

Ve dikkat! Gelemem Ben şarkısı tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı