Başkan Doğruer’den Emniyet Mensupları İle İftar Buluşması

Türk Polis Teşkilatı’nın 177’inci kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Kınık Cumhuriyet Meydanı’nda tören düzenlendi.

Başkan Doğruer’den Emniyet Mensupları İle İftar Buluşması
Yayınlama: 11.04.2022

Türk Polis Teşkilatı’nın 177’inci kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Kınık Cumhuriyet Meydanı’nda tören düzenlendi.

 

Türk Polis Teşkilatı’nın 177’inci kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Kınık Cumhuriyet Meydanı’nda tören düzenlendi. Kınık İlçe Emniyet Müdürü Murat Coşkun’un Atatürk Anıtı’na çelenk koymasıyla başlayan törende saygı duruşunda bulunulup, ardından istiklal marşı okundu.

 

Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreniyle başlayan program, Kınık Belediyesi tarafından düzenlenen Kınık İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde iftar yemeği ile devam etti.

 

Türk polis teşkilatının 177’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle polis haftası etkinlikleri kapsamında Kınık İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer emniyet mensupları ile iftar buluşmasında bir araya geldi.

 

Emniyet mensuplarıyla iftar sofrasından bir araya gelen Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “Burada birlik beraberlik içerisinde büyük bir samimiyetle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Huzur ve güvenliğin teminatı polis teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakâr mensupların bu anlamlı gününü kutluyorum. Şehit olan polislerimizi rahmetle anıyorum.” diye konuştu.

 

“Emniyet Teşkilatından Başkan Doğruer’e Teşekkür Plaketi”

Kınık İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer’e Emniyet teşkilatına sağladığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim edilmesinin ardından program sona erdi.

 

Kınık Belediyesi tarafından, Kınık İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen iftar programına Kınık İlçe Kaymakamı Erol Türkmen, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Başsavcı Kamil Ersoy, Savcı Nurullah Yıldırım, Kınık İlçe Jandarma Komutanı Oral Kaymak, Kınık İlçe Emniyet Müdürü Murat Coşkun, Kınık İlçe Müftüsü Cuma Yanar, Muhtarlar, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları ve Emniyet Mensupları katılım sağladı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı