Başkan Keleş: Sakarya Heyecanlı, Biz Heyecanlıyız, 13 Eylül’ü Bekliyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, 13 Eylül'de Sakarya'da yapılması planlanan toplantı öncesi il yöneticileri ve ilçe başkanları ile bir araya gelerek   istişarelerde bulundu.

Başkan Keleş: Sakarya Heyecanlı, Biz Heyecanlıyız, 13 Eylül’ü Bekliyoruz
Yayınlama: 26.08.2022
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, 13 Eylül'de Sakarya'da yapılması planlanan toplantı öncesi il yöneticileri ve ilçe başkanları ile bir araya gelerek   istişarelerde bulundu. Başkan Ecevit,"2023 seçimleri Sakarya için yeni bir milat olacaktır "dedi.
 
 
2023 seçimleri yaklaşırken CHP Sakarya  örgütü seçim çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor. Her açıklamasında vatandaşın ekonomik, siyasal ve sosyal her konudan sıkıntılar yaşadığını dile getiren Başkan Keleş, 13 Eylül 2022 tarihinde saat 13.30 'da Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda kanaat önderleri, STK'lar ve muhtarların katılacağı  toplantı öncesinde CHP İl Başkanlığı binasında partililerle buluşarak istişarelerde bulundu. Gerçekleşen buluşmaya  İzmir Milletvekili ve PM üyeleri Ayça Taşkent ve Ednan Arslan, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, katılım sağladı. Partililerin gündeminde 13 Eylül'de düzenlenecek olan toplantı ve Sakarya'nın bitmek bilmeyen sorunları vardı. 
 
 
"HALKIN İKTİDARINI KURACAĞIZ"
Bu toplantının 2023 seçimleri için CHP'ye iktidarlık kapısı açacağını ifade eden Başkan Keleş;" Bugün partililerimiz ile bir araya geldik. Milletvekillerimiz, PM üyelerimiz, ilçe başkanlarımız, muhtarlar, STK üyeleri ve çok sayıda üyelerle bir araya geldik. 13 Eylül'de Sakaryalılarla buluşacağız. Bu toplantı için ön hazırlık yaparak partililerimizle fikir alışverişinde bulunduk. Çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Biz seçim çalışmalarında da gördük halkımız hemen hemen her konuda iktidarın uyguladığı politikalar sebebiyle zor durumda. Kime dokunsak bin ah işitiyoruz. Yapılacak onca iş var ama yapan yok. Umursayan yok. İşte biz de bu yüzden 13 Eylül'de halkımıza merhem olmak için toplanıyoruz. Biz halka, halk bize güveniyor. Heyecanla halkla buluşmayı bekliyoruz. Bu toplantı eminim ki 2023 seçimlerinde CHP'yi iktidara taşıyacak yegane buluşmalardan biri olacaktır. Biz halkın iktidarını kuracağız "şeklinde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı