Başkan Kocaman, Turizmcilerle Buluştu

Kartepe Belediye Başkanı Av.

Başkan Kocaman, Turizmcilerle Buluştu
Yayınlama: 14.06.2022

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Turizm Derneği Başkanı Kamil Öçbe, dernek yönetim kurulu üyeleri ve Maşukiye bölgesinde hizmet veren turizm işletmecileriyle bir araya geldi.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Turizm Derneği Başkanı Kamil Öçbe, yönetimi ve turizm işletmecileriyle bir araya geldi. Yapılan yatırımlar ve desteklerden dolayı teşekkür eden Dernek Başkanı Öçbe “Pandemi sonrasında turizm alanında bölgemizde ciddi bir hareketlenme oldu. Bu dönemi başkanımızın da destekleri ve işbirliği ile en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Kartepemizin turizm potansiyeli çok yüksek. Bizim öncelikli hedefimiz, hizmetlerimizde kalite çıtasını her zaman daha yükseklere çıkarmak. Tüm misafirlerimizi memnun uğurlamak ve tekrar gelmelerini sağlamak. Böylece hem turizm hacmimizi hem de marka değerimizi geliştirip, zenginleştireceğiz.” açıklamasında bulundu.    

 

KARTEPE, KOCAELİ TURİZMİNİN BAŞROLÜDÜR

"Kartepemiz Kocaeli turizminin başrolüdür. Bu içi boş bir söylem değil, aksine Ormanyasıyla, kayak merkeziyle, doğasıyla, sportif organizasyonları ile dolu dolu bir turizm markasıdır" diyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman "Turizm, bizim gündemimizin her zaman en ön sıralarında yer verdiğimiz bir başlık. Çünkü Kartepe’nin geleceğinde, hem ekonomik kalkınmasında, hem de marka değeri olarak çok önemli bir misyona sahiptir. Vizyonumuz da, Kartepe’yi ülkemizin en prestijli turizm destinasyonlarından biri haline getirmek. Bu hedef, akşamdan sabaha gerçekleşecek bir durum değil elbette. Bu, ortak akıl, istişare, birlik ve beraberlik içinde yürüteceğimiz uzun soluklu bir maraton, şehrimizin bütün dinamikleri ile işbirliği ve gönül birliği halinde yapacağımız ortak çalışmalar neticesinde, orta ve uzun vadede ulaşılabileceğimiz ve hiçbir zaman bitmeyecek  bir vizyondur. Her birimizin katkısı çok önemlidir. Kartepemizde, taş üstüne taş koyan, sorumluluk alan tüm turizmcilerimize teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyemizin Turizm Master Planı çerçevesinde tamamlandıktan sonra Teleferik,  Kuzuyayla Tabiat Parkı, Güzelbahçe gibi projelerimiz ve daha niceleri Kartepe’yi devler liginde  ve dört mevsim en üst sıralara çıkaracaktır. Tahir Başkanımıza bu vizyonu ortaya koyduğu ve her türlü desteği sağladığı için sonsuz teşekkür ediyorum. Heyecanımız, enerjimiz her zamankinden daha yüksek. Kartepe Şampiyonlar Ligi’ne çıkmaya hazırlanıyor. Bunu hep birlikte başaracağız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı