Bilkent Senfoni Orkestrası Tepe Home İçin Seslendirdi

Sanata ve sanatçıya verdiği değer ile gündeme gelen Tepe Home, yeni bir çalışmaya imza attı.

Bilkent Senfoni Orkestrası Tepe Home İçin Seslendirdi
Yayınlama: 29.04.2022

Sanata ve sanatçıya verdiği değer ile gündeme gelen Tepe Home, yeni bir çalışmaya imza attı. 2009 yılında UNICEF iyi niyet elçisi seçilen Bilkent Senfoni Orkestrası, Tepe Home’a özel bestelenen reklam müziği ile sahne aldı. Eşsiz bir eserin ortaya çıktığı çalışma büyük beğeni topladı.

 

Türkiye’nin ilk özel, akademik, uluslararası sanat topluluğu olan, birçok usta sanatçının yer aldığı ve Bilkent Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Bilkent Senfoni Orkestrası, Bilkent Holding’e bağlı kuruluşlardan biri olan Tepe Home için eşsiz bir esere imza attı.  Bilkent Senfoni Orkestrası’ndan 52 sanatçının sahne aldığı projede; Tepe Home reklam müziğinin yeniden yazılan notaları modern ve sanatsal bir bakış açısıyla yorumlandı. Tepe Home’un “Mutluluk Tepe Home’da Başlar” mottosundan yola çıkılarak oluşturulan bu özel iş birliği ile sanatseverleri kendine hayran bırakacak bir dinleti ortaya çıktı.

 

Bilkent Senfoni Orkestrası’nın performansını dinlediklerinde çok keyif aldıklarını belirten Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, “Aynı çatı altında yer aldığımız Bilkent Senfoni Orkestrası ile böyle bir iş birliğinde bir araya geldiğimiz için çok mutluyuz. Biz Tepe Home olarak, sanata ve sanatçıya değer vermeyi, topluma değer katmak olarak görmekteyiz. Bu güzel çalışmada yer alan tüm sanatçılarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı