Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapmaya devam eden Cinemaximum, sinemaseverleri 18 Şubat Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor.

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu
Yayınlama: 17.02.2022

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapmaya devam eden Cinemaximum, sinemaseverleri 18 Şubat Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Mahlukat, Olmadı Kaçarız, Samsam, Soygun Oyunu: Büyük Vurgun, Şeytanın İni, 6 Numaralı Kompartıman, Ölümcül Snowboard ve Hollywoodlu Türk sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. 

 

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Cinemaximum, her zaman olduğu gibi bu Cuma da farklı türlerden yerli ve yabancı yapımları sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Dramdan gerilime, animasyondan komediye önemli yapımların vizyonda olacağı 18 Şubat Cuma günü, sinemaseverler soluğu sinema salonlarında alacak. Mahlukat, Olmadı Kaçarız, Samsam, Soygun Oyunu: Büyük Vurgun, Şeytanın İni, 6 Numaralı Kompartıman, Ölümcül Snowboard ve Hollywoodlu Türk filmlerinin vizyona gireceği 18 Şubat Cuma gününün vizyon programı ve detayları cinemaximum üzerinden takip edilebiliyor.

 

18 Şubat Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

 

  • Her yıl en çok izlenen korku filmlerine imzasını atan Siccin, Musallat, Beddua filmlerinin yönetmeni Alper Mestçi’nin yönettiği Mahlukat, Mardin’de yaşanmış gerçek bir korku vakasını konu alıyor. Mestçi, bu filmin hikayesini 'Bugüne kadar bana anlatılan en ürkütücü olay!' olarak tanımlıyor.
  • Başrollerini Ezgi Gizem, Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker'in paylaştığı komedi filmi Olmadı Kaçarız, iki sosyal medya fenomeninin bir davet üzerine gittikleri otelde başlarına gelen eğlenceli hikayeyi ekranlara taşıyor.
  • Animasyon tutkunlarının bir hayli ilgisini çekecek Samsam, istediği her şeye sahip olan bir süper kahramanın yaşadıklarını konu alıyor. Okula yeni gelen havalı Vega, Samsam’a süper güçlerini nasıl kazanacağını öğretiyor ve macera başlıyor.
  • Yönetmen koltuğunda Ali Doğançay'ın oturduğu, Burak Sevinç, Selim Bayraktar, Sercan Badur'un başrolleri paylaştığı komedi türündeki Soygun Oyunu: Büyük Vurgun, muhteşem bir okul hayatının ardından kendi ayakları üzerinde durmak isteyen iki dostun inanılmaz soygun planını ekranlara taşıyor.
  • Başrollerinde Corey Johnson (Morbius, X-Men) ve Oded Fehr’in (Star Trek: Discovery, Resident Evil) paylaştığı, gerilim ve korku dolu Şeytanın İni, genç bir aileyi korkunç bir hayatta kalma savaşına zorlayan olaylar zincirini beyaz perdeye taşıyor.
  • Rosa Liksom’un aynı isimli ünlü romanından uyarlanan 6 Numaralı Kompartıman, iki yabancının aynı kompartımanı paylaştığı uzunca bir tren yolculuğunu etkileyici ve düşündürücü bir biçimde anlatıyor.
  • Snowboard yapabilmek için merkezden uzakta bulunan bir tesise giden Mia ve Max'ın başından geçen korku dolu olayları konu alan Ölümcül Snowboard, bu ikilinin sebebi açıklanamayan ölümlerle yüzleşmesiyle korku ve adrenalini doruklarda yaşatıyor.
  • Bu Cuma vizyona giren Hollywoodlu Türk, en büyük tutkusu oyunculuk olan Alper'in birbirinden komik olaylarla başından geçen hikayeyi konu alıyor. İzleyicilerin büyük beğenisini kazanan yaratıcı senaryosuyla benzerlerinden ayrılan bu keyifli komedinin başrollerini komedyen Murat Ünal, Jennifer Bischof ve İlkan Aydın üstleniyorlar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı