Bu Yaz Da “İstanbul Cevahir” Müziğin Kalbinin Attığı Yer Olacak

İstanbul Cevahir, 2-4 Eylül tarihleri arasında ünlü isimlerin gerçekleştireceği konserlerle notaların ruhunu, müzik tutkunu ziyaretçileriyle buluşturacak.

Bu Yaz Da  “İstanbul Cevahir”  Müziğin Kalbinin Attığı Yer Olacak
Yayınlama: 22.08.2022

İstanbul Cevahir, 2-4 Eylül tarihleri arasında ünlü isimlerin gerçekleştireceği konserlerle notaların ruhunu, müzik tutkunu ziyaretçileriyle buluşturacak. Can Bonomo’dan Göksel’e çok sayıda müzisyen ile yazın tadı “Yine Cevahir’de!” olacak.

 

Hayatın ritmini yakalamak isteyenler bu yaz da İstanbul Cevahir’in yaz konserlerinde bir araya gelecek. Yıl boyu ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmeleri için pek çok etkinlik programına imza atan İstanbul Cevahir, 2-4 Eylül tarihleri arasında müzik tutkunlarına eğlence dolu saatler yaşatacak. Nova Norda’dan Can Bonomo’ya, Gripin’den Göksel’e sevilen sanatçılar ile yazın ışıltılı notaları, İstanbul Cevahir’de yankılanacak.

 

Müziğin yeri ve zamanı” mottosuyla hazırlanan konserlerde elektronik, rock ve pop gibi farklı tarzda müzikseverler İstanbul Cevahir’de buluşacak. Nova Norda’nın eşsiz müzik ziyafetiyle başlayacak etkinlikler, her yaştan dinleyicinin kalbinde yer eden Göksel’in sahne performansıyla son bulacak.

 

Birbirinden özel sanatçıların canlı performanslarıyla müziğin kalbi yine Cevahir’de atarken; üç gün boyunca İstanbul Cevahir Ana Giriş Kapısı’nda devam edecek konserler, ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı