Bu Yaz Seninle Cinemaximum’da

Cinemaximum’dan Ağustos Ayı Boyunca Sürecek Kampanya   Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Cinemaximum, sinemaseverleri yaz tatilini sinema salonlarında geçirmeye davet ediyor.

Bu Yaz Seninle Cinemaximum’da
Yayınlama: 09.08.2022

Cinemaximum’dan Ağustos Ayı Boyunca Sürecek Kampanya

 

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Cinemaximum, sinemaseverleri yaz tatilini sinema salonlarında geçirmeye davet ediyor. Ağustos ayı boyunca devam edecek “Bu Yaz Seninle Cinemaximum’da” kampanyası kapsamında indirimli fiyatlar, sürpriz hediyeler ve aktiviteler sinemaseverlerle buluşuyor. 

 

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Cinemaximum, yaz aylarında da izleyicileri düşünmeyi ihmal etmiyor. “Bu Yaz Seninle Cinemaximum’da” sloganıyla Ağustos ayına özel gerçekleşecek kampanya kapsamında sinemaseverler sinemaya ve etkinliğe doyacak. Her hafta farklı filmlerin yeniden vizyona gireceği Ağustos ayı boyunca, filmler 15 TL’ye izleyicilerle buluşacak. Ayrıca kampanya boyunca sinemaseverler, yaz tatilinin tadını Cinemaximum’da çıkarabilsin diye sinema salonları pek çok aktivite ve oyuna da ev sahipliği yapacak. Gerçekleştirilen aktiviteler boyunca katılımcılar küçük mısır hediyesi, büyük mısırda 20 indirim ve 50 TL’lik CGV MoviePass kazanma fırsatı elde edecek. 

 

Kampanya kapsamında sabah seanslarında animasyon filmleri, öğleden sonraki seanslarda komedi ve akşam seanslarında ise drama filmleri izleyicilerin beğenisine sunulacak. 12 Ağustos Cuma günü sabahı İstanbul Muhafızları: Yüzyılın Muhafızları filmi sinemalara konuk olurken, öğleden sonra Aykut Enişte 2 ve akşam seansında da Dilberay filmi sinemaseverlerle buluşacak. 19 Ağustos Cuma günü de sabah seansında Doru Macera Ormanı, öğleden sonra Hep Yek 4: Bela Okuma Altan ve akşam seansında Kesişme: İyi Ki Varsın Eren filmleri 15 TL’ye izlenebilecek. “Bu Yaz Seninle Cinemaximum’da” kampanyası hakkında detaylı bilgiye web sitesinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı