Burhaniye Belediyesi 2 voleybol turnuvasında ödül töreni yapıldı

Burhaniye Belediyesi tarafından, Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen “Burhaniye Belediyesi 2.

Burhaniye Belediyesi 2 voleybol turnuvasında ödül töreni yapıldı
Yayınlama: 26.01.2024

Burhaniye Belediyesi tarafından, Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen “Burhaniye Belediyesi 2. Voleybol Turnuvası” ödül töreni, nefes kesen kapanış günü maçlarının ardından gerçekleşti.

Ortaokul ve liseli gençlerden oluşan, il dışından gelen takımların da katılımının olduğu turnuvada, Burhaniyeli sporseverler keyifli vakit geçirdiler. Oynanan maçlar sonucu topladıkları puanlara göre, dört gün süren turnuvanın kazananı yıldız kategorisinde Adres İstanbul Spor Kulübü oldu. İkincilik kupasını Kuzey Ege Gençlik ve Spor Kulübü alırken, düzenlenen turnuvada Çengelköy Voleybol Kulübü üçüncü ve İstanbul Ateş Spor dördüncü sırayı paylaştılar.

Turnuvanın bir diğer kategorisi olan midi kategorisinde ise 1. ve 2. olan takımlar heyecan verici son maç ile belirlendi. Oynanan maçların sonuçlarında topladıkları puanlara göre, dört gün süren turnuvanın kazananı Burhaniye Ören Spor Kulübü oldu. Kuzey Ege Gençlik ve Spor Kulübü ikinci sırayı alırken Adres İstanbul Spor Kulübü üçüncü, Ayvalıkgücü Belediyespor dördüncü olarak turnuvayı tamamladılar.

Özellikle gençlerin ilgiyle takip ettiği turnuva 4 gün boyunca birçok sporseveri ağırladı. Turnuvanın final maçına Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban da katıldı. Kazanan takımların kupalarını, Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Rukiye Güven Köken’den aldılar. Turnuvaya katılan tüm sporcu gençlere madalya, teşekkür sertifikası ve hediye paketi verilirken Çengelköy Voleybol Kulübü Antrenörü Elif Güneş tarafından, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban’a spora ve sporcuya verilen önem için teşekkür plaketi takdim etti. Etkinlik toplu olarak hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı