Çiftlikköy’de 2022’nin İlk İşyerleri Ruhsatları Başkan Silpagar’dan

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, ilçedeki işyerlerini ziyaret ederek 2022’nin ilk işyeri açma ve çalıştırma ruhsatlarını kendisi takdim etti.

Çiftlikköy’de 2022’nin İlk İşyerleri Ruhsatları Başkan Silpagar’dan
Yayınlama: 24.02.2022

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, ilçedeki işyerlerini ziyaret ederek 2022’nin ilk işyeri açma ve çalıştırma ruhsatlarını kendisi takdim etti.

 

Çiftlikköy Belediyesi ilgili birim müdürleri ve zabıta ekibiyle birlikte Çiftlikköy’de Kelebek Çayırı’ndan Atatürk Caddesi’ne, Sultaniye Mahallesi’nden Kemer Caddesi’ne kadar hizmete giren işyerlerini bizzat ziyaret eden Başkan Silpagar, işyeri sahiplerine hayırlı olsun dileklerini iletti. İşyeri açma ve çalışma ruhsatlarının yanı sıra Çiftlikköy Belediyesi’nin hediyesi olarak Bereket Duası, Açık-Kapalı levhası ve duvar saatlerini de işyeri sahiplerine takdim eden Başkan Silpagar, esnaf ziyaretleri de yaparak Çiftlikköylülerle bir araya geldi.

 

Çiftlikköy’de hizmete giren yeni işletmelerin sahiplerine hayırlı ve bol kazançlar dilediğini ifade eden Başkan Silpagar, “Hem esnaflarımızla hem de hemşerilerimizle bir araya gelerek sohbet ediyor, istişarelerde bulunuyoruz. Aynı zamanda yeni işletme sahiplerimizle de tanışıyor, sıcak ve samimi ilişkiler kuruyoruz. Bir fincan kahvelerini, bir bardak çaylarını içiyoruz ki, onların gönüllerinde yer ettiğimizi görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Artık ilçemizde hemen her sektörden ticari işletmelerin açılmış olduğunu görüyoruz. Daha da güzel günlerin olması temennisiyle daha modern bir Çiftlikköy için hep birlikte el ele vererek çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

BAŞKAN SİLPAGAR MİNİK MİRAY’A SÜRPRİZLERİ ANLATTI

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ndeki esnaf ziyaretleri ve ruhsat dağıtımı sırasında karşılaştığı mahalle sakinlerinden minik Miray’la Başkan Silpagar arasında ilginç diyaloglar geçti.  Yaşadığı yere yakın bir park isteyen Miray’a oyuncak hediye eden Başkan Silpagar, “M.Akif Ersoy Mahallemizdeki hemşerilerimizle buluştuğumuz esnaf ziyaretlerinde yanımıza gelen Miray, bizden yeşil alan ve parklar istedi. Ona hediyesini verdik ama asıl büyük hediyemiz mahalle sakinlerine hediye edeceğimiz Kazımiye Deresi yanında Yeşil Kordon adını verdiğimiz peyzaj ve oyun alanları ile yürüyüş yolu projemiz olacak. Bunun hemen karşısında da köprülerle mahallemizden geçiş yapılabilecek Millet Bahçesi var. Bunlar tamamlandığında Miraylarımız ve tüm çocuklarımız, tüm hemşerilerimiz çok daha mutlu olacak” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı