D&R Sabiha Gökçen Havalimanı’nda açtığı 13. Dış Hatlar Mağazası ile ziyaretçileriyle buluşuyor

Kültür, sanat ve eğlence şimdi Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlarda!    2022 yılındaki büyüme grafiğini Türkiye’nin farklı şehirlerinde açtığı yeni mağazaları ile sürdüren D&R, İstanbul’daki kültür noktalarına bir yenisini daha ekledi.

D&R Sabiha Gökçen Havalimanı’nda açtığı 13. Dış Hatlar Mağazası ile ziyaretçileriyle buluşuyor
Yayınlama: 15.03.2022

Kültür, sanat ve eğlence şimdi Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlarda! 

 

2022 yılındaki büyüme grafiğini Türkiye’nin farklı şehirlerinde açtığı yeni mağazaları ile sürdüren D&R, İstanbul’daki kültür noktalarına bir yenisini daha ekledi. D&R’ın yeni mağazası, 28 Şubat Pazartesi günü Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar noktasında hizmete açtığı mağazası ile havalimanındaki noktalarının sayısını ikiye çıkardı. D&R Genel Müdürü Mustafa Altındağ’ın açılışını gerçekleştirdiği yeni D&R mağazası; elektronik, oyuncak ve seyahat ürünleri ağırlıklı olmak üzere, yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri pek çok ürünü ziyaretçileriyle buluşturuyor.

 

Türkiye’nin en büyük kültür ve eğlence platformlarından D&R, gerçekleştirdiği yatırımlarla büyümeye devam ediyor. Ülke genelinde İstanbul Havalimanı’nda 10, Milas-Bodrum Havalimanı’nda 1, YDA Dalaman Havalimanı’nda 1 ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda açtığı yeni mağazası ile dış hatlarda toplam 13 mağazaya ulaştı. 52 ilde faaliyet gösteren 218 mağazasıyla güçlü bir marka olmayı sürdüren D&R, 28 Şubat Pazartesi günü Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hizmete giren mağazanın açılışını, D&R Genel Müdürü Mustafa Altındağ gerçekleştirdi. Sabiha Gökçen Havalimanı iç hatlar mağazası bulunan D&R, böylelikle havalimanındaki noktalarının sayısını ikiye çıkardı. 

 

D&R Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar mağazası; yolcuların ihtiyaçlarını yakından takip ederek onlara en iyi hizmeti sunuyor. D&R, 232 metrekare alan üzerine kurulu yeni mağazasında binlerce ürün ve markayla müşterilerine rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. 

 

D&R, tüm misafirlerini kültür, sanat ve eğlence dünyasının zenginliklerini daha sık, daha kolay ve daha nitelikli bir şekilde keşfetmeye ve paylaşmaya teşvik ediyor. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı