Dünya Tiyatrolar Günü’nde çocuklar için en güzel oyunlar Başkentte sergilenecek

Dünya Tiyatrolar Günü’nde birbirinden keyifli oyunlar ANKAmall Çocukça İşler Sahnesi’nde   PROFAM tarafından yönetilen, zengin marka karması ve 7’den 70’e gerçekleştirdiği etkinliklerle Başkentlilerin buluşma noktası olan Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall, Dünya Tiyatrolar Günü’nü birbirinden eğlenceli çocuk oyunları ile kutluyor.

Dünya Tiyatrolar Günü’nde çocuklar için en güzel oyunlar Başkentte sergilenecek
Yayınlama: 25.03.2022

Dünya Tiyatrolar Günü’nde birbirinden keyifli oyunlar ANKAmall Çocukça İşler Sahnesi’nde

 

PROFAM tarafından yönetilen, zengin marka karması ve 7’den 70’e gerçekleştirdiği etkinliklerle Başkentlilerin buluşma noktası olan Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall, Dünya Tiyatrolar Günü’nü birbirinden eğlenceli çocuk oyunları ile kutluyor.

 

Tüm hafta sonu gerçekleştirilecek etkinliklerde 26 Mart Cumartesi Ağustos Böceği ve Karınca oyunu çocuklarla buluşurken, 27 Mart Pazar günü de Sihirli Sandık oyunu miniklerle buluşacak. Etkinlikler ANKAmall Cinemaximum’da 15.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek ve sınırlı sayıdaki biletler ilk gelen ziyaretçilere hediye edilecek.

 

Çocukça İşler Sahnesi Ramazan boyunca açık olacak

Çocukça İşler Sahnesi’nde Ramazan ayı boyunca her hafta sonu yeni oyunlar sergilenmeye devam edecek. 11 – 17 Nisan tarihlerine denk gelen ara tatilde ise birbirinden renkli oyunlar haftanın her günü sergilenecek; çocuklar eğlenceye doyacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı