Dünyanın beklediği yarışa temizlik desteği

Dünyanın en iyilerinin belirleneceği MXGP Türkiye’ye geri sayım devam ederken, ASPEROX Dünya Motokros Şampiyonası’nın Türkiye etabı olan MXGP Türkiye’nin temizlik sponsoru oldu.

Dünyanın beklediği yarışa temizlik desteği
Yayınlama: 27.08.2022

Dünyanın en iyilerinin belirleneceği MXGP Türkiye’ye geri sayım devam ederken, ASPEROX Dünya Motokros Şampiyonası’nın Türkiye etabı olan MXGP Türkiye’nin temizlik sponsoru oldu.

 

Dünya Motokros Şampiyonası MXGP’nin final yarışı olması nedeniyle MXGP Türkiye büyük ilgi görüyor. Dünyanın motokrosta en iyi yarışçısı olan 120’nin üzerinde sporcunun katılacağı MXGP Türkiye’nin resmi temizlik sponsoru piyasaya çıktığı ilk günden itibaren tüketicilerin beğenisini kazanarak pazar lideri konumuna yükselen Asperox oldu.

 

Birçok yüzeyde olduğu gibi motosikletler için de hızlı, pratik ve zahmetsiz bir temizlik sağlayan Asperox Sarı Güç, spora destek vermeye, sporculara güç katmaya ve onlar için hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Saniyeler içinde temizleyebilme gücüyle fark yaratan Asperox, zamanla mücadele edecek Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) yarışçılarına destek olacak.

 

“Zorlu mücadelelere güç veriyoruz”

Temizlik sponsoru olarak daha bir çok zorlu spor dalında sporculara destek olacaklarını belirten Beyaz Kağıt Pazarlama Müdürü Zeynep Kahraman; ‘‘Dünya Motokros Şampiyonası’nın yanı sıra Türkiye Motosiklet Fedarasyonu himayesi altındaki tüm yarışları temizlik sponsoru olarak destekliyoruz. Zorlu parkurlardaki toz, toprak, çamur ve motor yağlarının hızlıca üstesinden gelerek yarışçılarımıza zaman kazandırıyor ve destek oluyoruz. Sporseverlere daha temiz bir ortamda keyifle yarış izleme imkanı sunuyor, her iki taraf için de hayatı kolaylaştırıyoruz. Bu zorlu ve enerjisi yüksek yarış heyecanına katılmaktan, yarışlar boyunca mücadele eden tüm sporcularımıza yol arkadaşlığı yapmaktan mutluyuz.” dedi. 

 

MXGP finali Türkiye’de

Dünyanın en önemli motokrosçularının yarıştığı Dünya Motokros Şampiyonası, MXGP TÜRKİYE etabı ile final yapacak. 120'nin üzerinde yarışçının katılacağı MXGP TÜRKİYE etabında Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP), Dünya Gençler Motokros Şampiyonası (MX2), Dünya Kadınlar Motokros Şampiyonası (WMX) ve Avrupa Motokros Şampiyonası (MXOPEN EURO) olmak üzere dört dalda dünyanın en iyilerini ağırlayacak. Türkiye’de yapılacak yarışa Honda, Yamaha, Kawasaki, KTM, Husqvarna, GasGas, Beta, Suzuki ve Fantic gibi fabrika takımlarının da olduğu 25 takım 120’yi aşkın yarışçının katılması bekleniyor. 3 Eylül'de sıralama, 4 Eylül'de ise final yarışları yapılacak MXGP TÜRKİYE'de ülkemizden 13 sporcu mücadele edecek.

 

Motosikletin büyük buluşması Türkiye MOTOFEST

Türkiye’nin 2022 yılındaki entegre gençlik ve spor en büyük etkinliği Türkiye MotoFest, bu yıl Türkiye'nin starlarını ağırlamayı sürdürecek. 40’a yakın ücretsiz etkinlik ve Türkiye’nin yıldız sanatçılarının sahne alacağı 10 büyük konser ile adından söz ettirecek. Motosiklet severlerin buluştuğu Türkiye MOTOFEST'te bu yıl Gökçe, Sagopa Kajmer, Haluk Levent, Manuş Baba, Ebru Yaşar, Mary Jane, Koray Avcı, Kolpa, Erol Evgin, Ajda Pekkan sahne alacak. 

 

Motosiklet kullanıcılarının en çok kullandığı temizlik maddelerinden biri olan Asperox, dünya ve Türkiye'den motosiklet kullanıcılarıyla MXGP TÜRKİYE ve TÜRKİYE MOTOFEST'de buluşacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı