Efsane müzik grubu Deep Purple’ın tercihi: Hilton Istanbul Maslak

Dünyaca ünlü yıldızların İstanbul’da gerçekleştirdiği konser ve etkinliklerin resmi konaklama sponsoru olan Hilton İstanbul Maslak, iş ve eğlence merkezlerinin kalbinde yer alan konumu ve şehrin pek çok cazibe merkezine yakınlığı ile hem yıldızların hem de sanatseverlerin vagzeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Efsane müzik grubu Deep Purple’ın tercihi: Hilton Istanbul Maslak
Yayınlama: 27.05.2022

Dünyaca ünlü yıldızların İstanbul’da gerçekleştirdiği konser ve etkinliklerin resmi konaklama sponsoru olan Hilton İstanbul Maslak, iş ve eğlence merkezlerinin kalbinde yer alan konumu ve şehrin pek çok cazibe merkezine yakınlığı ile hem yıldızların hem de sanatseverlerin vagzeçilmez adresi olmaya devam ediyor.  Son olarak, tüm zamanların en iyi gruplarından biri olarak nitelendirilen efsanevi İngiliz müzik grubu Deep Purple’a ev sahipliği yapan otel, tüm ekibi 4 gün boyunca ağırlıyor. 

 

İki kıta arasındaki eşsiz konumu ve şehrin önemli kültür sanat merkezlerine yakınlığı ile Hilton Istanbul Maslak, hem yıldızların hem de sanatseverlerin adresi olmaya devam ediyor.  Dünyaca ünlü İngiliz müzik grubu Deep Purple’ın, ‘The Whoosh Tour’ kapsamında turnesine dahil ettiği İstanbul’da konaklama tercihi Hilton Istanbul Maslak oldu. 24 Mayıs tarihinden bu yana, üst düzey hijyen önemleri ile titizlikle ağırlanan efsanevi grup ve ekibi, Sarıyer LifePark’ta gerçekleştirdiği konserde müzikseverlerle buluştu. 

 

2 yıldır beklenen konserde binlerce kişi unutulmaz anlar yaşadı

Deep Purple son dünya turnesi ile ülkemizde bugüne kadar en yüksek katılımla gerçekleşen konsere imza attı. Pandemi nedeniyle 2 yıl ertelenen konserde, Ian Gillan (vokal), Roger David Glover (bas gitar), Ian Paice (bateri), Simon Mc Bride (gitar), Don Airey (klavye) den oluşan Deep Purple grubu, muhteşem sahne performaslarıyla binlerce kişiye unutulmaz bir gece yaşattı. Türkiye’nin dört bir yanından gelen müzikseverler için “Smoke On The Water”, “Highway Star’’, ‘‘Perfect Strangers”, “When a Blind Man Cries’’ gibi şarkılarını seslendiren efsanevi grup, Türk hayranlarına bir de sürpriz yaparak, enstrümantal olarak “Üsküdar'a Gider İken" türküsünü çaldı.  

 

Sanata, sanatçılara ve sanatseverlere verdiği destekle de öne çıkan Hilton Istanbul Maslak, şimdiye kadar Garou, Yasmin Levy, Sarah Chang, Ute Lemper ve David Helfgott gibi dünyaca ünlü müzisyenlerin de ilk tercihi olmuştu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı