Emirates First Class Yolcuları, ücretsiz Evden Check-in hizmetinin başlatılmasıyla daha da fazla konfora kavuşuyor

Emirates, yeni Evden Check-in Hizmeti ile bir First Class ayrıcalığını daha hayata geçirdi.

Emirates First Class Yolcuları, ücretsiz Evden Check-in hizmetinin başlatılmasıyla daha da fazla konfora kavuşuyor
Yayınlama: 22.06.2022

Emirates, yeni Evden Check-in Hizmeti ile bir First Class ayrıcalığını daha hayata geçirdi. Hizmet kapsamında yolculara evlerinde konforlu ve kolay bir şekilde check-in yapma seçeneği sunuluyor.

 

Evden Check-in hizmeti Emirates’in Dubai ve Sharjah’daki First Class yolcularına ücretsiz olarak sağlanıyor. Check-in görevlileri yolcuları evlerinde veya otellerinde önceden rezervasyon yapılan saatlerde ziyaret ederek belge doğrulama, bagaj teslimi ve biniş kartlarının düzenlenmesi dahil tüm check-in formalitelerini tamamlıyorlar. Son dakika ilave edilecek bagajlar için ise havalimanında özel bir kontuar bulunmaktadır.

 

Check-in görevlileri bagajı doğrudan havalimanına götürürken yolcular diledikleri takdirde havalimanına gitmek için önceden rezervasyon yaparak Emirates’in ücretsiz şoförlü araç hizmetinden faydalanabilirler.

 

Ücretsiz Evden Check-in hizmeti için uçak kalkış saatinden en az 24 saat önce rezervasyon, uçuştan en az 6 saat önce ise check in yapılmalıdır. 

 

Yolcular uçuştan en az 90 dakika önce Dubai Uluslararası Havalimanı’na (DXB) gelerek doğrudan pasaport kontrol bölümüne ilerleyebilir ve daha sonra Emirates’in First Class Dinlenme Salonu’na geçebilirler.

 

Tüm Emirates yolcuları check-in yapmak ve mobil biniş kartı düzenlemek için Emirates Uygulamasını ve Emirates’in self servis bagaj teslim imkânını kullanarak havalimanında temassız bir şekilde işlemlerini yapabilirler. Kayıtlı yolcular DXB’deki entegre biyometrik tüneli ve akıllı kapıları kullanarak havalimanında hiçbir yere temas etmeden ilerleyebilirler. 

 

First Class yolcuları Emirates First Class Dinlenme Salonu’nda bulunan, Timeless Spa'da ücretsiz yüz bakımı, Shoeshine by Mr Cobbler'da ücretsiz hizmetler, özel Moet & Chandon barında dört çeşit kaliteli şampanya, lüks şaraplar, içki mağazası Le Clos'ta özel indirimler ve Dilmah Tea'nin limited-edition çay harmanları gibi marka haline gelmiş tüm hizmetlerin keyfini çıkarabilirler.

 

Yolcular belirli havalimanlarında Emirates Dinlenme Salonu’ndan özel bir köprü vasıtasıyla doğrudan uçağa biniş yapabilirler.

 

A380 ve Boeing 777 uçaklarından oluşan filosunda 1700’den fazla First Class koltuk sunan Emirates, tamamen kapalı özel süitler, uçak içi Duş & Spa, Onboard Dinlenme Salonu ve sektörde bir ilk niteliğinde olan diğer birçok hizmeti gibi ayrıcalıklı Emirates First Class deneyimleri ve ürün inovasyonları ile First Class seyahatin standartlarını belirlemeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı