EPOS ve AudioCodes güçlerini birleştirdi

Bircom’un Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü, kurumlara üst düzey ses çözümleri sunan EPOS, AudioCodes ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle hem zaman tasarrufu hem de verimlilik sağlayacak.

EPOS ve AudioCodes güçlerini birleştirdi
Yayınlama: 03.02.2022
  Bircom’un Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü, kurumlara üst düzey ses çözümleri sunan EPOS, AudioCodes ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle hem zaman tasarrufu hem de verimlilik sağlayacak. İş birliğiyle IT yöneticileri EPOS cihazlarını uzaktan yönetebilecek. 

 

Temsil ettiği küresel markaların ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, kurulum ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından başarıyla sürdürülmeye devam ediyor. Bircom’un distribütörlüğünü üstlendiği markalar arasında yer alan EPOS, IP tabanlı iletişim çözümleri sunan AudioCodes ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle hem zaman tasarrufu hem de verimlilik sağlayacak.

 

EPOS ve AudioCodes arasındaki iş birliğiyle, IT yöneticileri EPOS cihazlarını doğrudan “AudioCodes One Voice Operations Center” (OVOC) aracılığıyla idare edebilecek. Entegrasyonla, yazılım ve konfigürasyonların uzaktan kontrolü de sağlanmış olacak. OVOC, VoIP sistemleri için merkezi ses ağı yönetimi ve ses ağı tasarımı uygulamalarını bütünleştirirken, cihaz yönetimini de kolaylaştıracak.

 

İş süreçlerindeki verimlilik artacak

 

IT yöneticilerinin EPOS kulaklık ve hoparlörleri herhangi bir noktadan yönetmeleri, güncellemeleri ve yapılandırmalarını sağlayan EPOS Manager programı aracılığıyla da iş süreçlerindeki verimlilik artırılmış olacak.   

 

İş birliğiyle; yazılım güncellemeleri de uzaktan erişilebilir hale geldiğinden, kullanıcılar EPOS cihazlarının en güncel özelliklerinden faydalanabilecek. Yönetici paneli sayesinde detaylı verilere ulaşılabilecek. Panel sayesinde, aktif ve pasif durumdaki EPOS ADAPT, IMPACT kulaklıklar ve EXPAND hoparlörlere erişim sağlanabilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı