Eskişehir’i Temsil Edecekler

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, 22 Şubat-2 Mart tarihleri arasında beş farklı branş ve müsabakada Eskişehir’i temsil edecek.

Eskişehir’i Temsil Edecekler
Yayınlama: 23.02.2022

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, 22 Şubat-2 Mart tarihleri arasında beş farklı branş ve müsabakada Eskişehir’i temsil edecek.

 

 Binlerce başarılı sporcu yetiştiren ve amatör spor kulüplerine de desteğini hiçbir zaman eksik etmeyen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, lisanslı sporcularıyla kenti temsil etmeye devam ediyor. Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü U16 Kız Basketbol Takımı, 22-26 Şubat tarihleri arasında Bolu’da Türkiye Basketbol Federasyonu U16 Kızlar Bölge Şampiyonası’nda gruptan çıkma mücadelesi veriyor.

 

Eskişehir’i Türkiye Kano Şampiyona ve Turnuvalarının merkezi yapan Büyükşehir Belediyesi bu kez kanocularıyla 26-27 Şubat tarihlerinde Adana’da yapılacak olan Kano Milli Takım Seçmeleri ve Test Yarışları’nda Eskişehir’i temsil edecek. 26-28 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da Atletler Büyükler Türkiye Şampiyonası’na da sporcularının gideceğini belirten Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü yetkilileri, “27 Şubat’ta işitme engelli yüzücülerimiz Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri’ne, 2 Mart’ta  ise Türkiye Kross Ligi’ne sporcularımızla katılacağız.

 

Kentimizi, ulusal seçme ve müsabakalarda başarı ile temsil edecek sporcularımıza güvenimiz yine tam. Sıkı antrenmanlarla hazırlandıkları yarışlardan sporcularımızın uluslararası şampiyona ve turnuvalarda yarışabilmek için milli takım forması giymelerini ve derecelerle şehrimize dönmelerini bekliyoruz” dediler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı