Fibabanka’dan İdaş alışverişlerinde 50 bin TL’ye kadar faizsiz kredi

Müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler geliştirerek hayatlarını kolaylaştıran ve sektöre yön veren, Türkiye’nin önde gelen markalarıyla iş birliği yapan Fibabanka, uyku ürünleri sektörünün köklü markalarından İDAŞ ile yeni bir iş birliği anlaşmasına imza attı.

Fibabanka’dan İdaş alışverişlerinde 50 bin TL’ye kadar faizsiz kredi
Yayınlama: 24.08.2022

Müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler geliştirerek hayatlarını kolaylaştıran ve sektöre yön veren, Türkiye’nin önde gelen markalarıyla iş birliği yapan Fibabanka, uyku ürünleri sektörünün köklü markalarından İDAŞ ile yeni bir iş birliği anlaşmasına imza attı. Fibabanka, İDAŞ’tan 50 bin TL’ye kadar yapılan alışverişlerde 6 ve 36 ay vadeleri arasında yüzde 0 faizli kredi sağlıyor.

 

İDAŞ ile yapılan anlaşma hakkında değerlendirmede bulunan Fibabanka Ekosistem ve Platform Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk: “Fibabanka olarak, dijital bankacılığın gelişmesine katma değer sağlayacak öncü uygulamalar geliştiriyor, alternatif ödeme yöntemleri sunuyoruz. Güçlenen Servis Bankacılığı yaklaşımımız kapsamında; amacımız müşterilerimize günlük alışverişlerini yaptıkları kanallar üzerinden erişilebilir ve kolay, başta finansman olmak üzere, ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerini sunmak. Bu doğrultuda, Türkiye’nin önde gelen markalarıyla ve platformlarıyla yaptığımız iş birlikleri ile oluşturduğumuz ekosistemimiz içinde Fibabanka müşterisi olsun olmasın herkes, kredi kartı limiti ve taksidi ile sınırlı kalmadan, Fibabanka'nın uçtan uca dijital süreci ile yüksek tutarlar ve uzun vadelerde ödeme esnekliğine anında sahip olabiliyor. Şimdi de anlaşmalı mağazalarımıza İDAŞ’ı eklemekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı