Gişe Rekorları Kıran Recep İvedik Serisinin Yeni Filmi ‘Recep İvedik 7’ Yakında Sadece Disney+’ta

ÇEKİMLERİ BAŞLAYAN ‘RECEP İVEDİK 7’DEN  İLK KARELER PAYLAŞILDI    The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+ Türkiye’de 14 Haziran’da yayın hayatına başladı.

Gişe Rekorları Kıran Recep İvedik Serisinin Yeni Filmi ‘Recep İvedik 7’ Yakında Sadece Disney+’ta
Yayınlama: 16.06.2022

ÇEKİMLERİ BAŞLAYAN ‘RECEP İVEDİK 7’DEN  İLK KARELER PAYLAŞILDI

 

 The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+ Türkiye’de 14 Haziran’da yayın hayatına başladı. Birçok yerli ve yabancı içeriği üyelerine sunan Disney+, Türkiye’de gişe rekorları kıran Recep İvedik serisinin yeni filmini sevenleriyle buluşturacak.

 

Uzun zamandır heyecanla beklenen ve 14 Haziran’da kullanıcılarıyla buluşan Disney+, yerli içeriklerine bir yenisini daha ekliyor. Togan Gökbakar’ın yönetmenliğini, Şahan Gökbakar’ın başrolünü üstlendiği ‘Recep İvedik 7’ filmi çok yakında sadece Disney+’ta yerini alacak. Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan filmde Şahan Gökbakar'a Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi eşlik ediyor. 

Gişe rekortmeni serinin yeni filminde; şehir hayatı ve ekonomik koşullardan bunalan Recep İvedik, en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden kendisine miras kalan köy evine gitmeye karar verir. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik, köylülerle el ele vererek, bu projeye karşı heyecanlı ve komik bir maceraya atılacaktır.
 

Merakla beklenen ‘Recep İvedik 7’ çok yakında sadece Disney+’ta.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı