reyting sonuçlarıenflasyonemeklilikdövizakpchpmhp
DOLAR
18,5281
EURO
17,9058
ALTIN
984,79
BIST
3.198,16
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
28°C
İstanbul
28°C
Açık
Perşembe Açık
27°C
Cuma Açık
27°C
Cumartesi Az Bulutlu
23°C
Pazar Az Bulutlu
22°C

Gönen’de motokros şampiyonası coşkusu

Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası’nda sezonun dördüncü randevusu Balıkesir ilinin Gönen ilçesinde yapıldı.

Gönen’de motokros şampiyonası coşkusu
21.09.2022
A+
A-

Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası’nda sezonun dördüncü randevusu Balıkesir ilinin Gönen ilçesinde yapıldı.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun 2022 yarış takviminde yer alan Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası'nın 4.ayağı Gönen’de düzenlendi. Şakir Şenkalaycı Motokros Parkuru'nda Prof.Dr.Haydar Baş anısına yapılan yarışları çok sayıda hız sever takip etti. Asperox'un resmi temizlik sponsoru olarak destek verdiği Türkiye şampiyonasında MX1, MX2, MX2 Junior, MX, 85cc, 65cc, 50cc, Kadınlar, Senior ve Veteran sınıflarında mücadeleler yaşandı.

 

SINIFLARINDA DERECEYE GİREN SPORCULAR

MX1 SINIFI

1.Mustafa Çetin, 2.Volkan Özgür, Kadirhan Kocabaş

MX2 SINIFI

1.Batuhan Demiryol, 2. Baran Bulut Kocaman, 3.Ata Yağız Kuzu

MX2 JUNIOR SINIFI

1.Baran Bulut Kocaman, 2.Efe Kemal Hıd, 3.Beytullah Gurur

MX SINIFI

1.Şakir Şenkalaycı, 2.Eray Esentürk, 3.Murat Başterzi

KADINLAR

1.Selen Tınaz, 2.Irmak Yıldırım, 3.Aslı Kutluca

85CC SINIFI

1.Ali Akkafa, 2.Nasip Emir Abay, 3.Mert Akkafa

65CC SINIFI

1.Efe Okur, 2.Berkay Sarıay, 3.Hasan Hüseyin Baş

50CC SINIFI

1.Aslan Osmanpaşaoğlu,  2.Poyraz Bor, 3.Mikail Sertkaya

VETERAN SINIFI

1.Hayattin Söyler, 2. Metin Esentürk, 3.Engin Kır

SENIOR SINIFI

1.Cüneyt Öztürk, 2.Hayattin Söyler, 3.Ceyhun Kalfalı

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı