Hüseyin Baş: T.C. pasaportunu da özelleştirdiler

Ekonomi babalar gibi çözülür, göçmen meselesi ise işin en kolayı – BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’tan ekonomi ve sığınmacı gündemine ilişkin çarpıcı paylaşımlar…   Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş ekonomi ve göçmen meselesi üzerine dikkat çekici paylaşımlar yaptı.

Hüseyin Baş: T.C. pasaportunu da özelleştirdiler
Yayınlama: 19.04.2022

Ekonomi babalar gibi çözülür, göçmen meselesi ise işin en kolayı

– BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’tan ekonomi ve sığınmacı gündemine ilişkin çarpıcı paylaşımlar…

 

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş ekonomi ve göçmen meselesi üzerine dikkat çekici paylaşımlar yaptı.

 

Türkiye’nin öncelikli sorununun ekonomi olduğunu ifade eden BTP lideri durum bu olduğu halde ‘ekonomi nasılsa çözülemez’ mantığıyla göçmen sorununa odaklanıldığına vurgu yaptı.

 

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan BTP lideri, “Ekonomi çözülür, hem de babalar gibi çözülür hiç merak etmeyin. Göçmen meselesi ise işin en kolay tarafı” dedi.

 

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’ın paylaşımı şu şekilde;

“Seçmenin hassasiyetlerine saygımız sonsuz. Ancak öncelikli sorunumuz ekonomi olduğu halde, nasılsa ekonomi çözülemez mantığı ile göçmen sorununa odaklanıyoruz. Ekonomi çözülür, hem de babalar gibi çözülür hiç merak etmeyin. Göçmen meselesi ise işin en kolay tarafı.”

 

Parayla vatandaşlık uygulamasına tepki…

 

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş bir başka paylaşımında ise parayla vatandaşlık uygulamasına tepki gösterdi.

 

“Her şeyi özelleştirenler T.C. pasaportunu da bir nevi özelleştirdiler” diyen Baş, “Ne vatandaşlığımızı ne fabrikamızı ne cumhuriyetimizin kazanımlarını kimseye kaptırmayacağız“ ifadelerini kullandı.

 

BTP liderinin paylaşımı şöyle;

 

“Her şeyi özelleştirenler T.C. pasaportunu da bir nevi özelleştirdiler. Ne vatandaşlığımızı ne fabrikamızı ne cumhuriyetimizin kazanımlarını kimseye kaptırmayacağız.   Sorun ekonomi, sorun özelleştirme kafası.  Bunu çözersek her şeyi çözeriz. Çözüm de belli “Milli Ekonomi Modeli”…

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı