Kafadar Ayıcıklar minik sihirli kutularıyla dev maceralara koşuyor

Kafadar Ayıcıklar Cartoon Network’te başlıyor   Kahkaha ve eğlencenin adresi Cartoon Network yepyeni bir çizgi filmle çocukların karşısına çıkıyor.

Kafadar Ayıcıklar minik sihirli kutularıyla dev maceralara koşuyor
Yayınlama: 30.03.2022

Kafadar Ayıcıklar Cartoon Network’te başlıyor

 

Kahkaha ve eğlencenin adresi Cartoon Network yepyeni bir çizgi filmle çocukların karşısına çıkıyor. Cartoon Network’ün sevilen çizgi filmi Kafadar Ayılar’ın çocukluk maceralarını anlatan Kafadar Ayıcıklar,
4 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün saat 17.30’da Cartoon Network’te çocukları bekliyor.

 

En sevilen çizgi filmlerin adresi Cartoon Network’ün yeni çizgi filmi Kafadar Ayıcıklar çocuklarla buluşuyor. Kafadar Ayıcıklar 4 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün saat 17.30’da Cartoon Network ekranlarında yayınlanacak.

 

Boz Ayı, Panda ve Kutup Ayısı’nın çocukluklarını konu alan çizgi filmde; üç ayıcığın bir kutunun içerisinde yaşarken kayan bir yıldız görüp dilek tutmasıyla macera başlıyor. Bu dilek sayesinde Kafadar Ayıcıklar’ın yaşadıkları kutu sihirli hale geliyor ve kutu kendilerine bir ev arayışında olan ayıcıkların, uzak ve fantastik diyarlara yolculuk yapmalarını sağlıyor. Bu üç Kafadar Ayıcık; bazen sebze insanlardan oluşan bir köyde, bazen de kardan adamlardan oluşan bir şehirde maceradan maceraya koşuyor. 

 

Yol boyunca yeni arkadaşlar edinen ve önemli dersler çıkaran Kafadar Ayıcıklar aslında birlikte oldukları sürece evlerinin nerede olurlarsa olsunlar “birlikte olmak” anlamına geldiğini öğreniyor. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı