Kartalkaya’da Kışa Merhaba Partisi

ALEM Dergisi ve BMW Borusan Otomotiv, Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort Hotel’de kışa merhaba partisi gerçekleştirdi.

Kartalkaya’da Kışa Merhaba Partisi
Yayınlama: 03.02.2022

ALEM Dergisi ve BMW Borusan Otomotiv, Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort Hotel’de kışa merhaba partisi gerçekleştirdi.  Cemiyet hayatından  isimlerin katıldığı BMWhite haftasonu etkinliğinde ünlü modacı Arzu Kaprol ile birlikte sürdürülebilirlik üzerine ve Pınar Hotiç ile iyi ve sağlıklı yaş alma üzerine bir sohbet gerçekleştirdi. Davetliler etkinlik boyunca, BMW’nin tamamen elektrikli  Yeni BMW iX otomobilini de deneyimleme fırsatı buldu. 

 

Davetliler arasında yer alan Arzu Kaprol, Pınar Hotiç, Eda- Sarp Evliyagil, İpek- Berk Köse ve Hakan Kütahya, Zeynep Tosun, Rüya Büyüktetik, Kaya Palazzo Lounge’da akşam yemeğinin tadını çıkarırken ALEM Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Gözde Yörükoğlu Ersu ve Borusan BMW Pazarlama ve Dijital Müşteri Deneyimi Müdürü Merve Erdinç Şener davetlilere hoş geldiniz diyerek geceye güzel bir başlangıç yaptı. Akşamın güzel sürprizlerinden biri olan Kortej gösterisi ise davetlilerin ilgi odağı oldu. 

 

ALEM Dergisi ile BMWhite etkinliği’nde MG International Fragrance Company’nin katkıları ile gerçekleştirilen workshop da davetliler kendi otomobil kokularını yaratmak için kolları sıvadı. Keyifli dakikaların ortaya çıktığı workshop da davetliler kendi zevklerine göre bir otomobil kokusu yarattı. 

Kaya Palazzo Fondue Restaurant içerisinde çağımızın en önemli konularından biri olan sürdürülebilirliği günlük yaşantılarımıza nasıl yansıtabiliriz üzerine sohbetler gerçekleştirildi. Ünlü modacı Arzu Kaprol; sürdürülebilir moda ve giyim üzerine farklı bir perspektif ile sohbet gerçekleştirilirken, BMW, Mini, BMW Motorrad Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Can Mete Paker, Borusan Otomotiv’in elektrifikasyon ve sürdürülebilirlik yolcuğundan bahsetti. 

Etkinliğin son gününde kahvaltı sonrasında Pınar Hotiç ile iyi ve sağlıklı yaş alma üzerine de gerçekleştirilen bilgilendirici ve keyifli sohbet davetliler için hafta sonunu unutulmaz kıldı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı