Kitapseverleri edebiyatla buluşturacak imza günleri D&R’da

Edebiyat tutkunları, D&R’ın düzenlediği imza günlerinde sevilen yazarlarla bir araya geliyor.

Kitapseverleri edebiyatla buluşturacak imza günleri D&R’da
Yayınlama: 11.02.2022

Edebiyat tutkunları, D&R’ın düzenlediği imza günlerinde sevilen yazarlarla bir araya geliyor. Haluk Tatar, Dilara Keskin, Murat Sağman, Sabiha Gürdemir, İbrahim Sadri, Zeynep Sahra, Başak Buğday ve Mehmet Coşkundeniz, hafta sonu gerçekleşecek etkinlikler kapsamında hayranlarıyla D&R mağazalarında buluşuyor.

 

“Sen Git Aşk Bana Kalsın” ve “Aşk Bize Yakıştı” kitaplarını okuyucuyla buluşturan Mehmet Coşkundeniz, D&R’da söyleşi ve imza günü düzenliyor. Her iki kitabında mutluluğu, sevgiyi ve aşkın her halini anlatan Coşkundeniz, D&R Zorlu’nun ev sahipliği yapacağı etkinlikte kitaplarını imzalayacak, okurlarıyla keyifli bir sohbete imza atacak. Söyleşi ve imza günü etkinliği, 13 Şubat 2022 Cumartesi günü saat 15.00’te başlayacak.

 

Unutulmaz şiirlerin yazarı İbrahim Sadri, D&R’da şiirseverlerle buluşuyor. Şairin kitaplarını okuyucuları için imzalayacağı imza günü etkinliği, 13 Şubat Pazar günü saat 14.00’te, D&R Capitol mağazasında düzenlenecek. 

 

İlk kitabı “Borsada Oynanmaz” ile geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan Murat Sağman, 12 Şubat Cumartesi günü saat 15.00’te, D&R İstinyePark’ta okurlarıyla buluşuyor. 

 

Eğitimci yazar Haluk Tatar, D&R ev sahipliğinde 12 Şubat 2022 Cumartesi günü saat 13.00’te D&R Cevahir kitapseverlerle bir araya geliyor. 

 

Genç yazar Dilara Keskin’in imza günü 12 Şubat 2022 Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak. İmza gününe, D&R Konya Kentplaza mağazası ev sahipliği yapacak.

 

D&R, çocukların hayranlıkla okuduğu “Elanko” kitabının yazarı Sabiha Gürdemir’i imza gününde ağırlıyor. Gürdemir, D&R İstanbul Watergarden’da düzenlenecek etkinlikte kitabını hem minik okurları hem de aileleri için imzalıyor. İmza günü, 12 Şubat Cumartesi günü saat 16.30’da başlayacak.  

 

Çok satanlar listesinden inmeyen kitaplarıyla adından söz ettiren genç yazar Zeynep Sahra, çok sevilen “Ayçöreği”, “Elmalı Turta” ve “Kırmızı Kurabiye” kitaplarını D&R’da imzalıyor. Zeynep Sahra; 13 Şubat Pazar günü D&R Ankara Ankamall’un konuğu olacak. Etkinlik, saat 14.00’te başlayacak.   

 

Başak Buğday, yeni kitabı “Ihlamur Günlükleri”ni 13 Şubat 2022 Cumartesi günü saat 15.00’te D&R Cevahir’de imzalıyor. Genişletilmiş baskısıyla “Ihlamur Günlükleri”nde hüznü, sevinci, özlemi, pişmanlığı, aşkı, tutkuyu; kısacası insana özgü tüm duyguları okuyoruz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı