Kocaman Şehit ve Gazi Yakınları İle İftarda

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif münasebetiyle Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar, Kartepe Belediye Başkanı Av.

Kocaman Şehit ve Gazi Yakınları İle İftarda
Yayınlama: 07.04.2022

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif münasebetiyle Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman şehit ve gazi yakınları ile iftar sofrasında bir araya geldiler.

 

 

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif münasebetiyle Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başta olmak üzere birim müdürleri, muhtarlar da iftar programında yer aldı. Başkan Kocaman, misafirleriyle yakından ilgilendi.   

 

BAŞIMIZIN TACIDIR

Kartepe Belediyesi’nin ev sahipliğinde Antik Köfte Restoran’da düzenlenen iftar programında İlçe Müftüsü İrfan Üstündağ tarafından yapılan yemek duası sonrasında söz alan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim başımızın tacıdır. Ülkemizin bereketi ve aydınlığıdır. Onların kıymetli ailelerini hiçbir zaman yalnız bırakmadık, bırakmayacağız. Sizler bizim için en büyük değersiniz” ifadelerini kullandı.  

 

BÜYÜK BİR ONURDUR

Sözlerine devam eden Başkan Kocaman “Milli birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz her şeyin önündendir. Ülkemizin güzel insanlarını seviyor ve değer veriyoruz. Şehitlerimiz ve gazilerimizin bizler için ayrı bir değeri vardır. Kartepe Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanındayız ve hizmetinizdeyiz. Bu da bizim için büyük bir onurdur” şeklinde konuştu.

 

VATANIMIZ VAR OLSUN  

Düzenlenen iftar programı için teşekkür eden şehit ve gazi yakınları da “Belediye Başkanımıza ve Kaymakamımıza teşekkür ediyoruz. Bizlere devletin sıcaklığını, güvenini, koruyuculuğunu her zaman hissettiriyorlar, bizler vatan için, bayrak için can feda etmenin ne demek olduğunu en iyi bilen insanlarız. Bu onur, bu kıvancı tüm Türk Milleti ile paylaşarak, acımıza herhem oluyoruz. Vatanımız var olsun ve her daim var olacak” ifadelerini kullandılar.   

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı