MediaMarkt’ın stokları eritme kampanyası yeni ürünlerle devam ediyor

Her yıl geleneksel olarak “Stokları Eritiyoruz, Depoları Boşaltıyoruz” kampanyaları düzenleyen MediaMarkt, geçtiğimiz haftalarda tekrar başlattığı fırsatlarına bugün yeni ürünleri ekliyor.

MediaMarkt’ın stokları eritme kampanyası yeni ürünlerle devam ediyor
Yayınlama: 21.08.2022

Her yıl geleneksel olarak “Stokları Eritiyoruz, Depoları Boşaltıyoruz” kampanyaları düzenleyen MediaMarkt, geçtiğimiz haftalarda tekrar başlattığı fırsatlarına bugün yeni ürünleri ekliyor. Akıllı bileklik hediyeli akıllı telefonlar, kulaklıklar ve yazıcılar 23 Ağustos tarihine kadar MediaMarkt’ta avantajlarla sunulacak.

 

En yeni teknolojik ürünleri Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarında, mediamarkt’de ve mobil uygulamasında tüketicilerle buluşturan MediaMarkt, sunduğu ürün ve hizmetlerle de teknolojiseverlere çeşitli avantajlar sunuyor. Bu kapsamda yıl genelinde birbirinden özel kampanyalar düzenleyen marka, her sene geleneksel olarak da “Stokları Eritiyoruz, Depoları Boşaltıyoruz” fırsatlarını hayata geçiriyor. Bu kampanyasını ilk olarak ayın başında tüketicilerle buluşturan MediaMarkt, şimdi de fırsatlarına akıllı bileklik hediyeli akıllı telefonları, kulaklıkları ve yazıcıları da ekledi.

 

23 Ağustos tarihine dek sürecek kampanyada öne çıkan ürün ve fiyatlarıysa şöyle:

  • Samsung Galaxy S20 FE 128 Akıllı Telefon 10.997 TL. Yanında Samsung Galaxy Fit 2 Hediye.
  • Sony MDR-ZX110AP Kablolu Kulaklık 247 TL
  • HP Neverstop Laser MFP Lazer Yazıcı 4.497 TL

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı