Mevsim Finalleri Mücadelesi Devam Ediyor

26-27 Şubat tarihlerinde oynanan 10 karşılaşma ile birlikte Şampiyonluk Ligi’nde lig aşamasının 6.

Mevsim Finalleri Mücadelesi Devam Ediyor
Yayınlama: 28.02.2022

26-27 Şubat tarihlerinde oynanan 10 karşılaşma ile birlikte Şampiyonluk Ligi’nde lig aşamasının 6. haftası geride kaldı.

 

Şampiyonluk Ligi’nde Kış Mevsimi’nin son haftalarına girerken mevsim finalleri için rekabetin dozu iyice arttı. Bu hafta ulaştığı 2 galibiyet ile yerini sağlamlaştıran Team Aurora, liderlik yarışında fastPay Wildcats’in hemen ardında yer alıyor ve ikinciliği Dark Passage ile paylaşıyor. fastPay Wildcats ise, bu hafta da 2’de 2 yaparak galibiyet serisini 9 maça çıkardı.

 

Yeni transferleri ile ritim yakalayan Beşiktaş, çıktığı son 4 maçta 3 galibiyet alarak yarışa ortak oldu. 5 Ronin bu hafta SuperMassive Blaze’e mağlup olsa da Fenerbahçe karşısında galibiyete ulaşarak ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu gösterdi. 5 Ronin, 6 galibiyet 6 mağlubiyete sahip ve mevsim finallerinde yer almak için amansızca mücadele ediyor. 

 

7. hafta karşılaşmaları ile devam edecek Şampiyonluk Ligi mücadeleleri 5 ve 6 Mart tarihlerinde oynanacak. Siz de watch.lolesports.com adresinden canlı yayına katılabilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı