Petrol Ofisi, toptan satışlar bayileri ile ‘yaza merhaba’ dedi

Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerinin geleneksel lideri Petrol Ofisi, toptan satışlar bayilerinin katılımıyla İstanbul Boğazı’nda ‘yaza merhaba’ dedi.

Petrol Ofisi, toptan satışlar bayileri ile ‘yaza merhaba’ dedi
Yayınlama: 17.06.2022

Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerinin geleneksel lideri Petrol Ofisi, toptan satışlar bayilerinin katılımıyla İstanbul Boğazı’nda ‘yaza merhaba’ dedi. 2021 yılında pandemiye rağmen akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerindeki geleneksel liderliğini devam ettiren Petrol Ofisi’nin, Petrol Ofisi Ticari ve Endüstriyel Satışlar Direktörü Ulvi Kılıç ile Toptan Satışlar Kıdemli Müdürü Celal Ersan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen yaza merhaba davetine, CEO Selim Şiper, şirket yöneticileri ve 100’e yakın toptan satış bayi yetkilisi katıldı. Etkinlik öncesi Ataköy Marina İstasyonu’nun açılışına da katılan davetliler, daha sonra tekne ile Boğaz’a açılarak, İstanbul’un bilinmeyen tarihini şair ve yazar Sunay Akın’dan dinlediler.

 

2021 yılını başarıyla kapatarak, akaryakıt ve madeni yağlar sektöründeki geleneksel liderliklerini pekiştirerek sürdüren Petrol Ofisi, toptan satışlar bayilerinin katılımıyla İstanbul Boğazı’nda ‘yaza merhaba’ dedi. Petrol Ofisi Ticari ve Endüstriyel Satışlar Direktörü Ulvi Kılıç ile Toptan Satışlar Kıdemli Müdürü Celal Ersan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ‘yaza merhaba’ davetinde yaklaşık 100 toptan satış bayisinin yöneticileri ağırlandı. Davete, Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper ile şirket yetkilileri de katıldı. 

 

İstanbul’un eşsiz manzarası eşliğinde kentin bilinmeyen tarihini Sunay Akın’dan dinlediler

Keyifli organizasyon, Petrol Ofisi Ataköy Marina istasyonunun açılışı ile başladı. Petrol Ofisi’nin altıncı marina istasyonu olan Ataköy Marina istasyonundaki açılış töreninin ardından konuklar, tekne ile İstanbul Boğazı’na açıldı. Gezide, İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasının, müzik ve akşam yemeği eşliğinde keyfini çıkaran davetliler güzel bir ayrıcalık da yaşadı. Ünlü şair ve yazar Sunay Akın boğazın benzersiz güzellikleri eşliğinde, İstanbul’un bilinmeyen tarihini dikkat çekici hikâyeleriyle birlikte anlattı. Renkli ve keyifli anlara sahne olan etkinlik, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

 

“Türkiye’nin büyük kuruluşlarına, çok önemli alt yapı projelerine yaptığımız yakıt tedariki ile ülkemizin gelişimine katkı sağlıyoruz”

Petrol Ofisi’nin her alanda olduğu gibi ticari ve endüstriyel satışlarda da çok önemli başarılara imza attığına vurgu yapan Ulvi Kılıç, “Ticari ve endüstriyel satışlar alanında; PO Air ile havacılık, PO Marine ile denizcilik yakıtlarında çok önemli bir altyapı ve faaliyet hacmi ile ülkemizin, müşterilerimizin hava ve deniz ulaşımının hizmetindeyiz. Toptan Satışlar alanında da, Türkiye’nin çok büyük kamu ve özel sektör kuruluşlarının, çok önemli alt yapı projelerinin yakıt tedariki ile ülkemizin gelişimine katkı sağlıyoruz. Pandemi ve onun yarattığı tahribatın etkilerinin devam ettiği bu zorlu yılda çalışanlarımızla, bayilerimizle ve paydaşlarımızla birlikte özveri ile çalışarak, güçlüklerin üstesinden gelmeyi başardık. Ortaya koyduğumuz bu başarı ile de liderliklerimizi daha da kalıcı hale getirdik. Bu başarıda Petrol Ofisi Ailesi’nin tüm bireylerinin çok büyük emek ve payı var. Bu başarılı ve güçlü faaliyetlerimizin altında hiç şüphesiz ki Toptan Satış bayilerimizin emekleri, imzaları da bulunuyor. Böylesine yoğun ve tempolu bir çalışma döneminin içinde, hem güzel ve keyifli bir akşam geçirmek, hem de hep birlikte bir arada olabilmek için böyle bir buluşma düzenledik. Elde edilen bu başarıya katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı