Salih Uçan Beşiktaş’da

Salih Uçan Beşiktaş’da
Yayınlama: 05.07.2021

Uzun süredir Salih Uçan ile Beşiktaş’ın prensib anlaşmasına vardığı biliniyordu. Fakat Sergen Yalçın ile daha sözleşme imzalanmadığı için transfer konusunda herhangi resmi birşey yoktu. Siyah Beyazlı ekip Sergen Yalçın ile anlaştıktan sonra yavaş yavaş kadro konusunda da hazırlıklara başlamıştı.

Beşiktaş Resmen Duyurdu

salih ucan

Beşiktaş bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Salih Uçan’ı kadrosuna kattığını açıkladı. Ayrıca Salih Uçan’ın Beşiktaş ile ilgili düşüncelerini de söylediği bir video yayınladı. Salih Uçan:

” Yaşım çok küçük ilk vaov dediğim anı söyleyeyim. Bucaspor’da oynuyorum ikinci yarının ilk maçı takım Süper Lig’de ben yedeğim Beşiktaş’a karşı oynuyoruz. Beşiktaş’ın stadında orada ısınırken Beşiktaş taraftarı Quaresma’ya öyle bir bağırdılar ki neredeyse kulaklarımı kapatıyordum. Böyle vaov! dedim. Tüylerim diken diken oldu. Merhaba Beşiktaş taraftarı ben Salih Uçan şimdi tüylerimin diken diken olduğu yerdeyim.” dedi.

İlk Transfer Salih Uçan

Siyah beyazlı ekip de ilk transfer Salih Uçan oldu. Geçen sene Alanyaspor’da oynayan genç oyuncu 40 maçta forma giyip 3 gol ve 7 asist yaptı. Siyah beyazlı ekip Salih Uçan ile yıllık 7 milyon TL’ den 2+1 sözleşme ile toplam 21 milyon TL’ye anlaştı.