Son Yaz 23 Bölüm Full HD izle! YouTube Tek Parça!

Son Yaz 23 Bölüm Full HD izle! YouTube Tek Parça!
Yayınlama: 25.09.2021

Son Yaz 23 Bölüm Full HD izle

Son Yaz 25 Eylül 2021 cuma günü Fox TV ekranlarında izleyicileri
ile buluştu!

Son Yaz 23 Bölüm Full HD izle

Son Yaz

Son Yaz önceki bölüm neler olmuştu?

Gökhan’ın, Selçuk Taşkın’ı kaçırma amacı farklıdır. Akgün ve babası ile yüzleşerek geçmişten gelen bir aile sırrını ifşa etmek istemektedir. Fakat planları, Akgün ve Selçuk Taşkın yüzleşemeden bozulur. Selim ve Canan, Yağmur’un kaçırılması sonrası oturup ilişkileri üzerine konuşurlar. Selim Kara Çeşme’ye döndüğünden beri Kara ailesinin başına gelmeyen kalmamıştır. Canan, ilişkisi ile ilgili radikal kararlar almanın arefesindedir.

Son Yaz 23 Bölüm Full HD izle

Yağmur ve Akgün bütün yaşananlarının ardından ilişkilerine bıraktıkları yerden devam etmenin hayalini kurarken önlerinde tek bir engel kalmıştır. Akgün’ün ağabeyi hala hayatta ve kayıptır. Akgün yaptıklarının hesabını ağabeyinden soracak mıdır? Yoksa Yağmur’u dinleyip peşini bırakacak mıdır? Büyük gün yaklaşmaktadır.

Son Yaz 23 Bölüm Full HD izle

Selçuk Taşkın’ın Halil Sadi’ye karşı gizli tanıklık yapacağı mahkeme günü belli olmuştur. Fakat Selçuk Taşkın’ı Gökhan vasıtası ile susturamayan Halil Sadi, Selçuk Taşkın’ın mahkemeye çıkmaması için elinden geleni yapacaktır. Selçuk Taşkın, İstanbul’da mahkemeye çıkıp tanıklık yapabilecek midir?

Son Yaz 23 Bölüm Full HD izle

Son Yaz 23. Bölüm yeni sezonda bizi neler bekliyor?

Selim hayatına Rize’de, tek başına devam etmektedir. Çocuklarından, gerçeklerden, her şeyden uzak yaşamaktadır. İstanbul’da yaşayan Yağmur ve Altay ile bile doğru düzgün görüşmemektedir.  Selim’in bu inzivası sürpriz bir ziyaretçi ile bölünecektir.  Önemli bir görev için İstanbul’a çağrılan Selim, hayata geri dönebilecek midir? Çocuklarını bile görmekten kaçan Selim’i, ne geri döndürebilir?

Son Yaz 23 Bölüm Full HD izle

Akgün ise kaçak durumdadır.  Ancak her kaçışın bir sonu vardır. Ve o son, Akgün için çok yakındır.  Akgün babasının hayatı için büyük bir pazarlığa girecek ve  bu pazarlık Akgün’ün hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.

Son Yaz 23 Bölüm Full HD izle

Son Yaz 23. Bölüm Full HD Kesintisiz Tek Parça izlemek için Tıklayınız.

Son Yaz 23. Bölüm Reyting Sonuçları İçin Tıklayınız.

Kaynak: Fox TV