Soolking & Reynmen, Diana Ross & Tame Impala ve 070 Shake’den Yeni Çıkışlar

Soolking “Souvemente” çıkışının global başarısının ardından 27 Mayıs’da yayımlanacak yeni albümü “Sans Visa”dan ikinci single’ı “Askim” için Türk süperstar Reynmen ile bir araya geliyor.

Soolking & Reynmen, Diana Ross & Tame Impala ve 070 Shake’den Yeni Çıkışlar
Yayınlama: 01.06.2022

Soolking “Souvemente” çıkışının global başarısının ardından 27 Mayıs’da yayımlanacak yeni albümü “Sans Visa”dan ikinci single’ı “Askim” için Türk süperstar Reynmen ile bir araya geliyor. İkili daha önceden Soolking’in Fransız R&B sanatçısı Dadju ile yayımladığı “Meleğim” single’ı için de bir araya gelmiş ve şarkının video klibinde Reynmen de yer almıştı. Modern melodileri doğu ritimleriyle birleştirmesiyle Türkiye’de sevilen Fransız sanatçının yeni şarkısı “Askim” Paris yakınlarındaki Leseigny kalesinde çekilen eşsiz bir video klibiyle dinleyiciler ile buluşuyor.

 

Diana Ross & Tame Impala- Turn Up The Sunshine

Diana Ross ve Tame Impala 1 Temmuz’da gösterime girecek, merakla beklenen animasyon filmi “Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi”nin film müziği için bir araya geliyor. “Turn Up The Sunshine” filmin temasına uygun oldukça neşeli bir parça ve film için yakın zamanda duyurulan orijinal film müziği albümünden yayımlanan ilk single olma özelliğine sahip. Şarkının prodüktör koltuğunda dünyaca ünlü şarkıcı, söz yazarı ve plak yapımcısı, Jack Antonoff oturuyor. "Turn Up The Sunshine" için gerçekleşen bu benzersiz iş birliği, dünyanın dört bir yanındaki müzik hayranlarını oldukça memnun edeceğe benziyor.

 

070 Shake- Web

Amerikalı genç sanatçı 070 Shake yeni single’ı “Web”i yayımladı. “Guilty Conscience” çıkışıyla ilgileri üzerine toplayan sanatçı yeni albümü “You Can’t Kill Me” için kolları sıvadı.  Albümden yayımlanan ilk single “Web” genç sanatçının potansiyelini bir kez daha gözler önüne seriyor. Madonna genç sanatçı hakkında: “070 Shake tarif edilemez derecede gizemli ve çekici… Trap müzik dünyasında erkeklere hitap etmeyen çok az kadın var. Sözleri derin ve benzersiz – onun gibisi yok.” Diyor. Rolling Stone’un ise başarılı sanatçı hakkındaki yorumu şu şekilde: “Ayın Karanlık Yüzü adlı bir emo-rap… Frank Ocean kadar Enya ve Pink Floyd'u da akla getiriyor”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı