Swissôtel The Bosphorus Pürovel Spa & Sport ve SPX, deneyimlerini birleştirerek spor tutkunlarını çok mutlu edecek

 SWISSÔTEL THE BOSPHORUS PÜROVEL SPA & SPORT VE SPX’TEN DOĞA SPORLARINI ŞEHRE GETİRMEK İÇİN DEV İŞ BİRLİĞİ  Konuklarına dünyayı gezmeleri, yaşamın gerçek ödüllerini keşfetmeleri ve “iyi yaşama” fırsatlarını kucaklamaları için iç huzuru sunan Swissôtel The Bosphorus Pürovel Spa & Sport ile outdoor ve extreme sporların lider markası SPX (Sport Point Extreme), doğa sporlarını İstanbul’da deneyimletmek ve spor tutkunlarına yeni branş alternatifleri sunmak için aynı platformda buluştular.

Swissôtel The Bosphorus Pürovel Spa & Sport ve SPX, deneyimlerini birleştirerek spor tutkunlarını çok mutlu edecek
Yayınlama: 07.02.2022

 SWISSÔTEL THE BOSPHORUS PÜROVEL SPA & SPORT VE SPX’TEN DOĞA SPORLARINI ŞEHRE GETİRMEK İÇİN DEV İŞ BİRLİĞİ

 Konuklarına dünyayı gezmeleri, yaşamın gerçek ödüllerini keşfetmeleri ve “iyi yaşama” fırsatlarını kucaklamaları için iç huzuru sunan Swissôtel The Bosphorus Pürovel Spa & Sport ile outdoor ve extreme sporların lider markası SPX (Sport Point Extreme), doğa sporlarını İstanbul’da deneyimletmek ve spor tutkunlarına yeni branş alternatifleri sunmak için aynı platformda buluştular. 

 

Spor ekosisteminde uzun süreli deneyime ve uzmanlığa sahip iki markanın iş birliğinin lansmanı ise Swissôtel The Bosphorus’ta gerçekleştirildi. Daha çok kişiye spor yaptırmak, spor tutkunlarının yeni spor branşlarını deneyimlemelerini sağlamak ve özellikle çocuklarımızı spor kültürüyle tanıştırmak için hayata geçirilen bu güç birliği, spor tutkunlarını çok mutlu edecek.

 

“Spora gönül veren iki marka olarak bir güç birliği yaptık”

 

Böylesine önemli bir projeyi gerçekleştirebildikleri için çok mutlu olduklarını söyleyen SPX Genel Müdürü Barış Andırınlı, görüşlerini şu şekilde dile getirdi: 

 

“Spora ilgi duyan kişileri mutlu etmek adına hayata geçirdiğimiz iş birliğini, spora gönül veren iki markanın güç birliği olarak görüyoruz. Gerçekleştireceğimiz proje ve etkinliklerle doğa sporlarını şehre getirecek, misafirlerimizi konfor alanları olan branşlardan çıkarıp yeni spor dalları ile tanıştıracağız. Ana amacımız, daha fazla sporsevere ulaşmak ve onların daha doğru, güvenli, keyifli ve aktif bir şekilde spor yapmalarına yardımcı olmak olacak.

 

Bu iş birliği çerçevesinde yıl boyunca çok sayıda ve çeşitte spor etkinliği gerçekleştireceğiz. Swissôtel The Bosphorus içerisinde bulunan parkur ve etkinlik alanlarında yoga, boot camp (yüksek yoğunluklu ve tempolu egzersizler), koşu, yürüyüş, spinning ve çocuklara yönelik fitness, etkinlik gerçekleştireceğimiz branşlardan sadece birkaçı olacak. 

 

Alanlarında öncü SPX ve Swissôtel The Bosphorus Pürovel Spa & Sport’un hayata geçireceği etkinlik takviminin İstanbulluların hayatına yeni bir boyut katacağına ve şehre yeni bir soluk getireceğine gönülden inanıyoruz. Bu iş birliğinin hayata geçmesindeki katkıları için tüm Swissôtel The Bosphorus Pürovel Spa & Sport yöneticilerine ve çalışanlarına, teşekkür ediyoruz.

 

“Sportif etkinlikler ve sosyal sorumluluk projeleri ile toplumun her kesimine dokunacağız”

 Swissôtel The Bosphorus Pürovel Spa & Sport Direktörü Bülent Özdemir ise medya mensupları ile şu bilgileri paylaştı: 

 

Standart bir otel fitness’ı imajından çok; dinamik yapısı, yaratıcı organizasyonları ve sunduğu servis kalitesi ile sektörde trendi belirleyen bir kimlik yakaladık. Bunu daha ileri seviyelere taşımak, sağlıklı ve enerjik bir yaşam tarzını benimseyen ruhumuzu, çevremize ve spor tutkunlarına yaymak bizim en büyük hedefimizdir. 

 

Spor’da iş birliği ve güçlerin birleştirilmesinin hem katılımcılara hem de markalara çok büyük katkısı olduğunun farkındayız. Bu sebeple bizimle aynı ruhu taşıyan, aktif ve vizyon sahibi SPX markası ile iş birliği yapmaktan mutluyuz. SPX markası ile 2022 yılına damgamızı vuracağımız sportif etkinlikler ve sosyal sorumluluk projeleri ile toplumun her kesimine dokunacağız.”

 

Swissôtel The Bosphorus Pürovel Spa & Sport ve SPX’in iş birliğinde gerçekleştirilecek etkinlikler çok kısa süre içerisinde sosyal medya platformlarında spor tutkunları ile paylaşılacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı