Türkiye Windsurf Şampiyonası Alaçatı’da başladı!

Müzik, sanat ve sporun buluştuğu, dünyanın ilk konsept mağazası Vakkorama, Vakkorama Watersports Championship Türkiye Windsurf Şampiyonası 2022 başladı.

Türkiye Windsurf Şampiyonası Alaçatı’da başladı!
Yayınlama: 24.08.2022

Müzik, sanat ve sporun buluştuğu, dünyanın ilk konsept mağazası Vakkorama, Vakkorama Watersports Championship Türkiye Windsurf Şampiyonası 2022 başladı. Şampiyona bu yıl 24-28 Ağustos tarihlerinde Alaçatı’da gerçekleştiriliyor. 

 

Vakkorama Watersports Championship kapsamında düzenlenen Türkiye Windsurf Şampiyonası heyecanı başladı. 24-28 Ağustos tarihinde Alaçatı’da gerçekleşen organizasyonda Türkiye Yelken Federasyonu Windsurf Slalom Ligi’nin final yarışları yapılıyor. Büyük bir heyecanla beklenen şampiyona çeşitli etkinliklerle sporseverlere dolu dolu bir 4 gün yaşatacak. 

 

4 kategoride gerçekleştirilen şampiyona kapsamında “Slalom Ligi Şampiyonası”nda lisanslı sporcular yarışırken, Freestyle, IQ Foil ve Wing Foil yarışlarına ise tüm sporcular katılabiliyor.

 

Vakkorama Watersports Championship Türkiye Windsurf Şampiyonası 2022 Alaçatı’dan canlı yayın ile PowerApp üzerinden seyredilebiliyor. Çeşme Belediyesi, Türkiye Yelken Federasyonu’nun desteklediği şampiyonada Türkiye’de kendi alanlarının uzmanı olan sporcular yarışıyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı