Yeni Spor Merkezi’ndeki Branşlara Zeytinburnulular Karar Verecek

Zeytinburnu Belediyesi, eski emniyet binasının yerine inşa edeceği spor merkezindeki branşları belirleme konusunu Zeytinburnulu vatandaşların tercihine bıraktı.

Yeni Spor Merkezi’ndeki Branşlara Zeytinburnulular Karar Verecek
Yayınlama: 27.07.2022

Zeytinburnu Belediyesi, eski emniyet binasının yerine inşa edeceği spor merkezindeki branşları belirleme konusunu Zeytinburnulu vatandaşların tercihine bıraktı. Zeytinburnu Belediyesi’nin internet sitesinde “Yeni Spor Merkezimizde Hangi Branşlar Olsun?” adlı bir anket başlatıldı.

 

Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasına taşınmasıyla birlikte yıkımına başlanan eski emniyet binasının yerine Zeytinburnulular için yepyeni bir spor merkezi daha inşa ediliyor. Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğiyle tamamlanacak olan merkezde, birçok spor dalında eğitimlerin verilmesi planlanıyor. Spor branşlarının oluşturulması konusunda kararı ilçede ikamet eden vatandaşlara bırakan Zeytinburnu Belediyesi, resmi internet sitesinde bir anket başlattı. “Yeni Spor Merkezimiz Hangi Branşlar Olsun” başlığıyla açılan ankette, ziyaretçiler merkezde hangi spor branşlarının olması gerektiği konusunda oy kullanabiliyorlar. Zeytinburnu Belediyesi’nin resmi internet sitesinden de ulaşılabilen ankete, direkt olarak zeytinburnu.istanbul/senceneolsun adresinden de girilebiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı