Aygaz’dan Yeni Marin Tüp

Türkiye’nin ilk ve tek “Kalkansız Marin Tüpünü” üreten Aygaz, LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmeti servisiyle de bir başka ilke imza attı   Yüksek hizmet ve ürün kalitesiyle 61 yıldır sektörün lider markası olan Aygaz, bu kez deniz tutkunlarına yönelik yeni ürün ve hizmetleriyle ilklere imza atmaya devam ediyor.

Aygaz’dan Yeni Marin Tüp
Yayınlama: 26.08.2022

Türkiye’nin ilk ve tek “Kalkansız Marin Tüpünü” üreten Aygaz, LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmeti servisiyle de bir başka ilke imza attı

 

Yüksek hizmet ve ürün kalitesiyle 61 yıldır sektörün lider markası olan Aygaz, bu kez deniz tutkunlarına yönelik yeni ürün ve hizmetleriyle ilklere imza atmaya devam ediyor. Her teknenin tüp dolabına sığan, Türkiye’nin ilk ve tek kalkansız marin tüpünü üreten Aygaz, yine sektörde bir ilk olan LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmetleri servisiyle de daha güvenli bir seyir sağlıyor.  

 

Türkiye’yi temiz enerji LPG ile tanıştıran, yüksek hizmet ve ürün kalitesiyle kurulduğu 1961 yılından bu yana sektörün lider markası olan Aygaz, bu kez deniz tutkunlarına yönelik yeni ürün ve hizmetleriyle ilklere imza atmaya devam ediyor. Teknelere özel olarak üretilen ve her teknenin tüp dolabına sığan, Aygaz Marin, ergonomik ve kalkansız tasarımıyla da Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Yine sektörde bir ilk olan LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmetleriyle de İstanbul’un yanı sıra Ege ve Akdeniz’de tekne kullanıcılarının en güvenli yol arkadaşı olmaya devam ediyor. 

 

Küçük tüp dolaplarıyla uyumlu tekne tüplerinin zor bulunmasına çözüm olarak piyasaya sürülen Aygaz Marin tüpü, dar çapı ile tüp dolaplarındaki yer sorununu ortadan kaldırdığı gibi; kalkansız tasarımıyla LPG tesisatına çok daha kolay bağlanarak tekne sahiplerinin yaşamını kolaylaştırıyor.

 

Avrupa’da kullanılan marin tüpleriyle aynı bağlantı özelliklerine sahip olan kalkansız “Marin Tüp” ile, Ege ve Akdeniz’deki ülkelere yapılacak seyahatler sırasında tüp ihtiyacının doğması halinde ek bağlantıya ihtiyaç duymadan ilgili ülkelerden temin edilen tüpler kullanılabilecek.

 

LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmeti 

Aygaz, Türkiye’de teknelerin LPG tesisatlarının güvenliğine ilişkin bir uygulama olmaması sebebiyle de çalışma başlatarak “LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmetini” oluşturdu. 

 

Aygaz, bu hizmet sırasında Avrupa standartlarına uygun şekilde titreşim ve korozyona dayanıklı marin LPG ekipmanlarını müşterilerine sunuyor. Dünyaca ünlü GOK markasının Türkiye distribütörü olan Aygaz’ın tekne kullanımına uygun LPG ürünlerini hem hizmet sırasında hem de Aygaz’ın online satış kanallarından temin etmek mümkün.

 

Daha güvenli seyir için Aygaz LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmeti almak isteyen ya da ekipman montajına ihtiyaç duyan tekne sahipleri, gerekli bilgi ve irtibatı Aygaz’ın LPG’li cihazlar satış platformu olan keyiflibahce adresinden edinebilirler. Marin Tüp sipariş etmek için ise Aygaz Mobil uygulamasını indirebilirler.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı