Canik Belediyesi Serdar Tuncer’i Konuk Ediyor

Yazar ve televizyon programcısı Serdar Tuncer, Canik Belediyesi'nin davetlisi olarak Samsun'a geliyor   Yazar ve televizyon programcısı Serdar Tuncer, Canik Belediyesi'nin davetlisi olarak Samsun'a geliyor.

Canik Belediyesi Serdar Tuncer’i Konuk Ediyor
Yayınlama: 13.02.2022

Yazar ve televizyon programcısı Serdar Tuncer, Canik Belediyesi'nin davetlisi olarak Samsun'a geliyor

 

Yazar ve televizyon programcısı Serdar Tuncer, Canik Belediyesi'nin davetlisi olarak Samsun'a geliyor. Canik Belediyesi, her ay düzenlediği 'Konferans Günleri' programının Şubat ayı konuğu olarak 18 Şubat Cuma günü yazar ve televizyon programcısı Serdar Tuncer'i ağırlıyor.

 

“Kültür ve eğitim programlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz”

Yazar ve televizyon programcısı Serdar Tuncer "Şiirli Muhabbetler" adlı söyleşi programıyla 18 Şubat Cuma günü saat 18.30'da Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi'nde sevenleriyle buluşuyor. “Kültür ve eğitim programlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz” diyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde özellikle eğitim ve kültür programlarına ağırlık veriyoruz. ‘Canik’te Konferans Günleri’ projemiz  kapsamında her ay alanında uzman bir konuğumuzu ilçemizde ağırlıyor ve hemşehrilerimizle buluşturuyoruz. Daha önce de Bekir Develi, Sıtkı Aslanhan, Said Ercan gibi çok değerli isimleri ilçemizde ağırladık. Bu proje vesilesiyle ülkemizin değerlerini gençlerle, ilçe halkıyla buluşturup gelecek nesillere aktarabilmeyi hedefliyoruz. Pandemi yasakları nedeniyle bu projemiz yarım kalmıştı. Çok şükür programlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz” diye konuştu.

 

“Canik’te Mart ayı dolu dolu geçecek”

İlçede kültür, sanat, eğitim gibi alanlarda pek çok yeni organizasyon gerçekleştireceklerini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, bu programlarla ülkenin değerlerini ilçe halkıyla buluşturup gelecek nesillere aktarabilmeyi hedeflediklerini söyledi. Başkan İbrahim Sandıkçı, “Pandemi yasaklarının bitmesiyle birlikte ilçemizde kültür, sanat, edebiyat, eğitim, bilim, spor gibi pek çok alanda faaliyetimiz oldu. Önümüzdeki günlerde de ilçe halkımıza yönelik yepyeni programlar düzenlemeye devam edeceğiz. Gelecek ay inşallah Hayati İnanç hocamızı ve Mustafa Cihat beyi konuk edeceğiz. Hayati İnanç hocamız yoğun kar yağışı nedeniyle Samsun’a gelememiş ve programını ertelemişti. İnşallah 6 Mart tarihinde Hayati İnanç hocamızı, 18 Mart tarihinde de Mustafa Cihat beyi Canik halkımızla buluşturacağız. Mart ayı da Canik’te dolu dolu geçecek” dedi.

 

Yazar ve televizyon programcısı Serdar Tuncer "Şiirli Muhabbetler" adlı söyleşi programı 18 Şubat Cuma günü saat 18.30'da Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi'nde gerçekleşiyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı